Sporseverler için farklı ve keyifli bir deneyim: Under Armour Gece Koşuları

Spor yaparken her gün bulunduğumuz yerler dışında, farklı ortam ve atmosferlerde yer almak, doğanın ve karanlığın keyfini çıkarmak her sporcu için çok iyi hissettirir. Zorlu parkuru ve keyifli ortamıyla farklı bir deneyim sunan Under Armour Longest Night /Run or Ride’ın beşincisi, Çekmeköy Belediyesi iş birliğiyle 23 Aralık 2017, Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanları’nda gerçekleşecek.

Under Armour Gece Koşuları hem koşuyu hem de macerayı sevenleri bekliyor.

Under Armour, Türkiye’deki sporseverleri Gece Koşuları ile buluşturmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap’ın iş birliğiyle düzenlenen yarışta, eş zamanlı gerçekleşecek koşu ve bisiklet dallarında 5 farklı kategori bulunuyor.

Etkinlik, 8K ve 20K iki parkurda koşu, 45K ultra maraton, 30K ve 45K bisiklet olmak üzere 5 ayrı kategoride gerçekleştiriliyor. Saat 20.45’te başlayacak yarışlar öncesinde katılımcıların kit dağıtımı, malzeme kontrolü ve son hazırlıkların tamamlanması için 18:00-20:00 arasında başlangıç noktasında bulunması gerekiyor.

Etkinlikte 30K ve 45K bisiklet yarışları da var.

Çekmeköy Belediyesi’nin desteği ile gerçekleştirilecek Under Armour Longest Night /Run or Ride’da sağlık sponsoru Acıbadem ve zaman sponsoru Garmin’in yanı sıra n11.com, Zubizu, gibi destekçiler, farklı sürprizlerle yer alacak. Bu farklı deneyimi yaşamak isteyenler buradan kayıt olabilirler.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!