Sonbahar moda önerileri: Deri ceket giymenin şimdi tam sırası

Her yaz, yazın son günlerinde yazlık kıyafetlerden sıkılır, bir an önce sonbaharın gelmesini beklerim. Benim için sonbahar; yazlık kıyafetleri deri ceket, hırka, denim ceket, bootie ve şallarla kombinlemek demek.

İlgili yazı: 2016 sonbahar modasının favori renkleri ile tanışın

Kahverengi ve siyah deri ceketlerim ise sonbahar gardırobumun vazgeçilmez parçaları arasında. Peki deri ceketle sonbaharda tarzınızı ortaya koymaya ne dersiniz?

deri ceket modası

İşte deri ceketle yaratılabilecek 5 farklı stil önerisi:

deri ceket moda

Kahverengi süet ceketinizi beyaz basic bir t-shirt, eskitilmiş siyah skinny jeans ve zımbalı bootie’lerle kombinleyip deri ceketin asiliğini süetin yumuşak dokusuyla kırabilirsiniz.

moda önerileri

Siyah biker tarzı deri ceketinizi, midi boy şifon bir elbise ve düz ayakkabılarla kombinleyerek gündüz şıklığınızı geceye taşıyabilirsiniz.

deri ceket moda önerileri

Sonbahar tarzının olmazsa olmazı kat kat bir görüntü için deri ceketinizi; çizgili t-shirt, ekoseli gömlek ve yırtık jean ile giyebilirsiniz.

moda

Deri ceketinizi pastel tonlarda uzun tül bir elbiseyle giyin, saçlarınıza benzer tonlarda bir eşarp bağlayın ve sonbaharın en romantiği siz olun.

Militer tarzda deri ceketinizi, bel hizasında biten dar kesim bir triko ve geniş paçalı kumaş bir pantolonla tamamlayın. Bu parçalarla birlikte giyeceğiniz loafer ayakkabı ve minimal bir çantayla kusursuz bir sonbahar şıklığına sahip olabilirsiniz.

Alaz Balıklı
İzmirli. Bornova Anadolu Lisesi, Viyana Teknik Üniversitesi mezunu. Mimarlık bölümünü bitirdikten sonra Türkiye'ye dönerek 2 yıl boyunca çeşitli mimarlık ofislerinde çalıştı. 2015 yılının sonuna ... Devam