Seyahatseverler için 10 Pinterest panosu

Pinterest, sosyal medyanın en genç ama en çok kullanılan mecralarından biri. İnternetteki en iyi görselleri ve içerikleri bulup paylaşabileceğiniz bir site olmasının yanı sıra, herhangi bir konuda ilham almak için en iyi seçenekler arasında. Özellikle seyahat konusunda.

Uplifers olarak, keşfetmeyi sevenlere ve seyahat düşkünlerine ilham olması için; Travelettes gezi blogunun editörlerinden Frankie’nin takip etmekten keyif aldığı Pinterest gezi panolarını bir araya getirdik.

1. Jessica Bailey – E A R T H: Eğer doğa düşkünü bir seyahatseverseniz, E A R T H, takip etmekten en çok keyif alacağınız panolardan biri . Aslında Jessica’nın tüm panoları keşfetmeye değer.

2. Places To Visit Before You Die: Bu pano, dünyanın her yerinden yaklaşık 1000 Pinterest kullanıcısının birlikte oluşturduğu bir pano. Eğer dünyanın ne kadar güzel ve ne kadar göz alıcı olduğunu kendinize sürekli hatırlamaktan hoşlanıyorsanız,  Places To Visit Before You Die, bulabileceğiniz en iyi kaynaklardan biri.

3. Mai Spy – Wanderlust: Mai Spy, dünyanın en güzel fotoğraflarından seçkilerini  paylaşmasının yanı sıra; manzara fotoğrafları, lüks otel fotoğrafları ve sizi harekete geçirecek ilham verici görseller arasında mükemmel bir denge kurmayı başarıyor.

4. Caz and Craig from yTravelBlog – Bucket List: 3,6 milyonun üzerinde Pinterest takipçisiyle, Caz and Craig from yTravelBlog, en iyi seyahat önerilerine sahip kullanıcılardan biri. Bucket List panoları, kendi ölmeden önce gezilecek yerler listenizdeki artıları çoğaltmak için harekete geçirici bir güç . Takip edilmeye değer, birden fazla gezi panoları olduğunu belirtmekte fayda var.

5. Virtual Tourist’s Here, There and Everywhere: 400’den fazla Pinterest kullanıcısının birlikte oluşturduğu bu pano, sunduğu fotoğraf ve mekan çeşitliliğiyle Frankie’nin favorilerinden biri olmayı başarmış. Ayrıca Pinterest’te #VirtualTourist olarak etiketlediğiniz içeriklerinizi grupta paylaşma şansınız da var.

6. Lauren Kilberg – Desktop Travel: Çalışırken artan seyahat tutkusunu dengeleme ihtiyacı, Lauren’i bu panoyu hazırlaması için harekete geçirmiş. Pano, Lauren’in masaüstünde kullandığı fotoğraflardan oluşuyor. Canlı renkleriyle ve dünyanın çeşitli yerlerinden alınan fotoğraflarla Desktop Travel, günlük seyahat dozunuzu almanız için birebir.

7. The Food Travel Co. -Take the First Left: Değişik lezzetler tatmanın, gezmek için en iyi nedenlerden olduğunun farkında olan The Food Travel Co., bu panosunda dünyanın en lezzetli seyahat noktalarını bir arada sunuyor.

8. Vicki Norton – Road Trip: Yol fotoğraflarından oluşan bu pano, size, haritanız ve favori playlistiniz eşliğinde direksiyonun başına geçmek için gereken gücü verecek.

9. Melaniezeinalem – Vintage vehicles: Yukarıda sözü geçen road trip için mükemmel arabayı arıyorsanız, retro arabaların geniş bir koleksiyonunu sunan bu panoda biraz vakit geçirebilirsiniz. Melanie’nin Wanderlust panosu da görülmeye değer.

10. Elanie Nasser: Brezilyalı Elanie Nasser, seyahat temalı en iyi panolara sahip kullanıcılardan biri. Rio de Janeiro’daki Christ the Redeemer heykeli için hazırladığı özel bir panosu bile var. Sayısız panosunun arasından albinize yakın olan yeri seçebilir,  ya da hepsini takibe alarak bir sonraki seyahat rotanız için fikirlerle dolabilirsiniz.

Frankie’nin gezi panosuna göz atmak isterseniz; pinterest.com/asthebirdflies

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!