Sevgililer Günü’nde gözünüzü aşkla açın!

Aşk, yıllar boyu tarifi nice şairler, yazarlar tarafından yapılıp yine de tam olarak anlatılamayan; tanımı kişiden kişiye değişen, en renkli, en heyecanlı, en tarifsiz, insanın yaşayabileceği ve görebileceği en değerli hislerden biri.

Her ne kadar Shakespeare’in Bir Yaz Gecesi Rüyası’ndaki Helena “Aşk gözlerle değil, beyinle görür” demiş olsa da; göz teması kurmak, karşınızdaki kişiyle nöral senkronizasyon kurmanızı sağlıyor ve aşka girişin ilk adımı oluyor. İlk görüşte aşk ise, pek çokları tarafından hayatında yaşadığı en heyecanlı ve sihirli deneyimlerden biri olarak tanımlanıyor!

Göz teması ayrıca aşk hormonu olarak da bilinen oksitosin salgısını da arttırıyor. Dolayısıyla sevdiklerinizle uzun uzun göz teması kurmak, sarılmaya benzer bir etki yaparak, birbirinizle kurduğunuz bağı güçlendiriyor. Yani göz teması duygularımızı, davranışlarımızı ve ilişkilerimizi etkiliyor.

Diğer yandan gözlerin kalbin aynası olduğu inanışı, gerçekten çok da uzak değil. Çünkü sahte bir gülüş pek çoğumuzun yapabileceği bir şey olsa da, gözler hisler konusunda asla yalan söylemiyor.

Siz de sevdiklerinizin gözlerinin içine uzun uzun bakmak, her şeyden önce onu ve gözlerinin ötesini en net şekilde görmek mi istiyorsunuz? O zaman Sevgililer Günü öncesinde hem sizi, hem de partnerinizi mutlu edecek bir haberimiz var:

GozunuzuAsklaAcin_Uplifers 1280x720

2 kutu AIR OPTIX®  plus HydraGlade® kutusunun fotoğrafını ve faturasını WhatsApp’tan paylaşın, 2 adet Cinemaximum sinema biletinizi anında gönderelim. ( 05326635894)

Kampanya 23 Ocak – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir ve 1000 adet katılım ile sınırlıdır. Sinema biletleri 31.05.2017 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya tüm Cinemaximum’larda geçerli olup IMAX, IMAX 3D, 4DX ve MPX filmleri kapsamamaktadır. Sinema biletiniz dijital olarak size gönderilecektir.

GozunuzuAsklaAcin_Uplifers 728x135

AIR OPTIX® plus HydraGlyde® (Lotrafilcon B) Kontakt Lens hakkında önemli bilgi: Göz doktoru, gözleri sağlıklı olan ve ilgili durumlarda görmeye etkisi olmayan minimum astigmatı olan kişilerde sadece günlük kullanımı veya 6 geceye kadar uzun kullanım süreleri önerebilir. Herkes kesintisiz 6 gecelik maksimum kullanım süresine erişemeyebilir. AIR OPTIX® plus HydraGlyde®, kontakt lensler her ay yeni bir çift lens ile değiştirilmelidir. Günlük en uzun takma süresi göz doktorunuzca belirlenmelidir. Göz doktorunuz kontakt lensin takılması ve çıkarılmasıyla ilgili ayrıntılı açıklama yapmalıdır. Lensleri tutmadan önce her zaman ellerinizi iyice yıkayınız ve kurulayınız. Kontakt lenslerinizin steril olmayan sıvılarla (musluk suyu ve tükürük gibi) temas etmesine asla izin vermeyiniz, çünkü kalıcı göz hasarına yol açabilecek mikrobiyal kontaminasyon oluşabilir. Gözlerinizi her gün kontrol ederek iyi göründüklerinden, rahat (konforlu) olduklarından ve görmenizin net olduğundan emin olun. Kontakt lens kullanıcılarının göz doktorlarını düzenli olarak ziyaret etmesi önerilir. Detaylı bilgi için kullanma talimatına bakınız. Kontakt lens kullanabilmek için lens reçetesi gereklidir.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!