El ele tutuşalım, birlikte koşalım!

Çift olarak koşanlar, çift olup da biri koşup, biri koşmayanlar… 12 Şubat’ta, Sevgililer Günü’ne özel, çok eğlenceli bir aktivite sizleri bekliyor; Couple Run.

couple run

Caddebostan’da gerçekleşecek koşu sadece 4 km. Yani “İyi, tamam koşalım ama sen uzun koşuyorsun, ben sevmiyorum o kadarını” diyenler ile “kısacık koşacaksam niye koşayım” diyenler nihayet buluşuyor. Ayrı ayrı koşmaya son! Ne de olsa bu bir eğlence koşusu.

Çiftler aynı anda başlıyor ama farklı yönlere koşuyorlar, 2 km gidip, dönüyor ve 4. km’deki finish noktasında yeniden kavuşuyorlar. Finish’e el ele girmek şart… Eğer “biz ayrılamayız diyenlerdenseniz tüm parkuru yan yana koşmanız da mümkün. Maksat aşk olsun :))

sehirde kosu

Daha detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayın.

Haydi alın eşinizi, çocuğunuzu, annenizi, babanızı yanınıza ve sevgiyle koşun.

Ailenizle koşmaya, birlikte hareket etmeye, güzellikleri paylaşmaya, ortak noktaları çoğaltmaya başlayınca aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi bir aile haline geliyorsunuz işte. Yüzünüzden gülücük, gönlünüzden iyilik eksik olmuyor.

soykan ailesi

2 hafta sonra Caddebostan’da görüşmek üzere…

Kıvanç Ergun Koşucu
Kıvanç Ergun bugün bisikletin tepesinde, yarın ormanda çamurun içinde… Harekete, iyilik peşinde koşmaya doyamıyor, başkalarına çılgınca gelen şeyleri yapmaktan inanılmaz keyif alıyor. İflah olmaz ... Devam