Sevgililer Günü hediyesi seçimini kolaylaştıracak ipuçları

Şubat ayı geldi, çattı. Bu ayı özel kılan en önemli gün, tüm dünyada aşkın ve sevginin en romantik şekillerde yansıtıldığı 14 Şubat Sevgililer Günü. 14 Şubat denildiğinde her ne kadar akla klasikleşmiş romantik akşam yemekleri ya da mum ışığında söylenilen sevgi sözcükleri geliyor olsa da; aslında Sevgililer Günü sevginizi tatlı şekillerde ifade etmek ve sıradan bir günü küçük sürprizlerle renklendirmek için güzel bir fırsat.

Siz de sevgilinizi mutlu etmek için tatlı, bir o kadar da anlamlı hediyeler arıyorsanız; en iyi hediyeyi seçmenize yardımcı olmak için bir araya getirdiğimiz ipuçlarına göz atın!

En tatlı anılarınızı yaşatsın.

sosyopix anı kitabi - scrapbook

Sevgiliniz için seçtiğiniz hediyenin özel bir hediyeye dönüşmesinin en kolay yolu; ona birlikte geçirdiğiniz anları hatırlatacak hediye seçeneklerine yönelmek. En tatlı anılarınızı tekrar tekrar yaşamanızı sağlayacak, bu anları ölümsüzleştiren fotoğrafları bir araya getireceğiniz bir anı defteri ile gözlerinde sonsuz mutluluğu görmeniz mümkün!

Yılın her gününde ona sizi hatırlatsın. 

sosyopix takvim kutusu

Birlikte geçirdiğiniz her an sizin için en özel an mı ya da özel anlarınız gün geçtikçe artıyor mu? Bir önceki yılbaşını ya da geçtiğimiz Haziran ayında gittiğiniz tatil hep aklınızda mı? Günleri, ayları sizin için özel kılan fotoğraflardan oluşturacağınız kişiye özel takvim ile, özel günleriniz aklınızdan hiç çıkmayacak.

İçinde biraz nostalji, biraz romantizm de olsun.

Polaroid fotoğrafların nostajik havasını sevdiğiniz fotoğraflarınızla birleştirdiğiniz pola kart; anılarınıza dokunmanın en özel yollarından biri. Ve Sevgililer Günü bu kadar romantizmi kesinlikle hak ediyor 🙂

Sanat tablolarını aratmayacak kadar eşsiz olsun.

sosyopix kanvas tablo

Ona olan aşkınızı daha özgün bir şekilde ifade etmek isterseniz, en sevdiğiniz fotoğrafınızı evinin en güzel köşesinde sergileyeceği benzersiz bir kanvas tabloya da dönüştürebilirsiniz.

İçinizi ısıtsın.

sosyopix kupa baski

Sevgilinizle yan yana geçirdiğiniz her an içiniz sıcacık oluyor olabilir; peki ya ayrı olduğunuz anlar? Fotoğraflarınızla süslediğiniz kişiye özel kupa, içtiğiniz her kahveyi daha da tatlandıracak. Mecazi anlamda içinizi ısıtan aşk, bu kez gerçek anlamda ısıtsın!

Binlerce güzel fotoğraf çekip telefonunuzda saklayacağınıza, gelin o güzel anlara dokunun; sevgilinize hediye edin! Siz fotoğrafları seçin, Sosyopix sizin için dokunulabilir hale getirsin. İşte en güzel Sevgililer Günü hediyesi hazır. 

Sosyopix sizlere fotoğraflayarak ölümsüzleştirdiğiniz güzel anlara dokunmanın en güzel anlara dokunmanın en kolay yolunu sunuyor. Kaliteli, şık ve estetik ürünleri, ücretsiz kargo ve %100 mutluluk garantisi ile sunuyor. Sevgilime nasıl bir hediye almalıyım?” diyorsan, Sosyopix.com‘a göz atmayı unutmayın!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!