Sevgili Terazi burçları için 2024-2044 Pluto Kova transiti etkisi

2008 yılından bu yana aile temaları gündeminizdeydi. Mevcut aileniz, yuvanız, kök aileniz, kökleriniz, atalarınız, anne ve babanız, mal mülk, aile içindeki durumlar, ebeveyn olma durumları, kendi taşınma durumlarınız, korkularınız, gerginlikleriniz, kopamadıklarınız, mahremiyetiniz gibi konularda büyük değişim ve dönüşümler yaşadınız. Burada psikolojik anlamda birtakım zorlanmalar yaşamış olsanız da inanılmaz tecrübeler edindiniz ve güçlendiniz. Pluto’nun burada istediği sizin kriz yönetimini ele almanızdı; güçlü durabilmeniz, psikolojinizin güçlü kalabilmesi ve tüm aile temalarını derinlemesine analiz ederek, yaşayarak, değişerek deneyimleyebilmenizdi.

Bu öğretiler ile Pluto Kova transiti aşk, çocuklar, yetenekleriniz, yaratıcılığınız, potansiyeliniz, eğlence anlayışınız, şans oyunları, belki riskli yatırımlar, ne kadar çocuk kalabildiğiniz, içinizdeki çocuğun büyümesi ve gelişimi, derin bir aşk, buradaki tüm durumları yönetme beceriniz gibi konularda deneyimler yaşayacaksınız. Bu süreçte sosyalleşeceksiniz. Sizi ne mutlu ediyor, ne iyi geliyor bunlarla ilgili farkındalıklar yaşayacaksınız.

Bir dönüşüm hikayesi

Farklı bir dönüşüm hikayesi sizi bekliyor. Belki çocuklar konusunda sıra dışı deneyimler yaşarken, burada eski kalıplar ile değil daha yenilikçi bir bakış açısı ile ilerlemek yararınıza olacaktır. Belki çocuklarınızın hayatıyla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Belki çocuklarınız yurt dışına gidecek ve buna bağlı yatırım yapacaksınız, belki şanslı olacaksınız, belki de para kaybedeceksiniz. Belki yeteneklerinizi keşfetmek adına çok farklı bir kursa yazılabilirsiniz, içinizdeki çocuğu büyütmek için. Birçok konu hakkında radikal kararlar verebilirsiniz kendinizi keşfetme anlamında. Evliyseniz bir çocuk sahibi olmak belki, belki öğretmenseniz çocuklar sizin hayatınızda çok farklı değişimler yaratabilir. Burada direnç göstermediğiniz her oluşum için olumlu manada deneyimler yaşayabilirsiniz, yeter ki esneklik sağlayın.

Aşk, cinsellik, tutku

Aşkı derin yaşayabilirsiniz, çok farklı birine ilgi duyabilir, aşık olup evlenebilirsiniz belki bu dönemde, beraberinde çocuk sahibi olabilir ve buradaki dönüşümü, değişimi sağlayabilirsiniz. Aşka bakış açınız daha esnek olmalı, farklılaşmalı, şimdiye dek olan kalıplardan çok farklı olmalı ki Pluto transiti etkisini daha iyi şekilde tezahür etsin. Aşka, çocuklara, yaratıcılığınıza, olan bakışınız bu transitle doğum grafiğinizdeki tüm etkileşimlerle değişecek, dönüşecek ve derinlemesine deneyimler elde edeceksiniz.

Pluto Kova sizi aşk, sosyal çevreniz, çocuklar, yaratıcılığınız ve bahsettiğim tüm konular ile ilgili değiştirmeye başlayacak. Ancak sizin olay ve durumlara gösterdiğiniz direnç veya esneklik neticesinde olumlu veya olumsuz geçeceği gibi, buna ek olarak doğum grafiğinizdeki kombinasyonlar eşliğinde etki edecek. Önemli olan Pluto’nun güç anlamına geldiğini unutmadan olumsuz durumlarda bile altta size verilen mesajları alabilmek ve burada güçlenebilmek. Değişin, kendinizi büyütün, köklü biçimde kendinizi her anlamda dönüştürün.

Pluto Kova transitinin size olumlu değişim ve dönüşümler vermesini diliyorum, sevgiler…

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam