Sevgili Boğa burçları için 2024-2044 Pluto Kova transiti etkisi

2008-21 Ocak 2024 tarihine kadar Pluto Oğlak döneminde inançlar konusunda köklü değişim-dönüşüm yaşadınız… Eğitim, akademi, yüksek öğrenim, yurtdışı konularında derin deneyimler elde ettiniz. Hayatın içindeki tüm olguları sorguladınız, hayatınızda inandığınız değerler, bakış açınız ve sıkı sıkıya tutunduğunuz inanç kalıpları tümüyle değişti. Burada bir bilge olma ihtimali var; yüksek benlikten bakabilme, geniş düşünebilme, bilginin değeri var. Tüm bu transit etkisi döneminde bilgilenerek sabit bir bakış açısı yerine daha geniş bakabilmeyi öğrendiniz. Şimdi, bu deneyimlerle Pluto Kova etkisine hazır mısınız?

Pluto Kova etkisine hazır mısınız?

Evet, şimdi bilgiyi aldık, geniş anlamda değerlendirebiliyoruz… Bu öğretilerle kariyeler konularını işlemeye başlayacaksınız. 2024-2044 yılları arasında kariyer hayatınızda köklü bir değişim ve dönüşüm hikayesi sizi bekliyor. Edindiğiniz muhteşem vizyon ile kariyer hayatınızı güçlendirmeye geldi Pluto. Burada size anlatmak istediğim; artık bakış açınız çok geniş ve bununla birlikte kariyerinizi kökten yenileyebilirsiniz. Daha yenilikçi, daha dinamik, daha farklı bir iş hayatı… Buradaki duruşunuz çok önemli olacak.

Önümüzdeki 20 yıl

Önümüzdeki 20 yıl Pluto Kova etkisini kariyer hayatınız, anne-baba-aile, toplum önündeki duruşunuz gibi konularda yaşayacaksınız. Belki tanınırlık, belki evlilik, belki anne veya baba olma gibi durumlar deneyimleyebilirsiniz. Pluto, burada değişmenizi, güçlü olmanızı istiyor. Sizi bir noktaya taşımak için size engel olan durum ve insanları hayatınıza getirebilir, siz de olumsuzluklar karşısında hayatınızda yeni bir çizelgeye geçerseniz. Örneğin, kariyer hayatınızda güç savaşları yaşar, buradaki manipülasyon etkisini hissedersiniz ve belki de öğretinizi alır başka bir iş değişikliğine geçiş yapabilirsiniz. Çünkü, Pluto iş konusunda güç elde etmenizi ister.

Kariyer hayatınız

İşinize yatırım yapmalısınız. Burada eğitimler, öğrenme, esneklik sağlayabilme, farklı iş konularına merak, kariyer konusunda netleşme, pişme dönemi olacak. Bunları yapabildiğiniz ölçüde kariyer hayatınızda yükselebilme, toplum önündeki yerinizi iyileştirme, finansal anlamında zenginleşme söz konusu.

Tabii ki bireysel doğum grafiğiniz, olumlu ya da olumsuz nasıl etkileşim yaratıyorsa ona uygun şekilde hayatınızda tezahür edecektir. Toplum önündeki görünür olma isteğinizi, bilginizi, kariyerinizi ve teknolojiyi kullanarak burada güçlenmek isteyeceğiniz bir dönem. Pluto’nunda size vereceği derinden etkiyle güçlü bir kariyer hayatı elde edebilirsiniz.

İçinizdeki gücü keşfetmelisiniz. Mücadele etmeli, hedeflerinizi belirlemeli ve bu hedeflere giderken bilge tarafınızı kullanmalısınız. Eski kariyer anlayışınız değişmeli ve teknolojiye uyarlanmış şekilde bu transiti değerlendirmelisiniz.

Son olarak yenilendiğiniz sürece Pluto Kova kariyer transitiniz sizi destekleyecektir ve bu destekle saygın bir duruş sergileyebilir, daha güçlü bir pozisyonda olabilir, hedefleriniz doğrultusunda istediğiniz noktaya gelebilirsiniz. Unutmayın bilgi güçtür ve kariyerle birleştirdiğinizde inanılmaz güçlenirsiniz. Sevgiler…

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam