Sevgili Başak burçları için 2024-2044 Pluto Kova transiti etkisi

15 yıllık döngüde yaşadıklarınızda; aşk hayatınız, yetenekleriniz, yaratıcılığınız, hobileriniz, eğlence anlayışınız, hayattan aldığınız keyif, çocuklar teması veya kendi çocuklarınız, şans ve riskli yatırımlar gibi gündemleriniz vardı. Belki aşık oldunuz, belki hayattan aldığınız keyif konusunda deneyimler yaşadınız, belki riskli yatırım yaptınız ve buralarda dönüşümler elde ettiniz, belki çocuklar gündeminizdeydi, belki tüm bu olgular içinde şanslıydınız veya belki şanslı hissetmediniz kendinizi… Ancak birçok tecrübe edinirken değiştiniz, dönüştünüz ve şimdi 20 yıllık bir döngüye bambaşka konularla devam edeceksiniz.

Çalışma ve hizmet, aynı zamanda iş arkadaşlarınız, genel gündelik rutinleriniz, gündelik işleyen akış ve buradaki planlar, programlar, çalışmak, hizmet etmek, daha çok emek vermek gibi temalar gündeminizde olacak. Sık sık iş değiştirebilirsiniz, sorumluluklarınız artabilir. Burada geliştirmeniz gereken anlayış şu; tüm bu bahsettiğim konular ile ilgili yeni bir bakış açısı kazanmak.

Daha yenilikçi ve farklı bakış açısına sahip iş arkadaşlarınız olabilir, daha farklı iş konuları, normal rutinlerinizin dışında bir şeyler, çalışma hayatınızın artık çok farklı ilerlemesi, kazanç konularınızın şekil değiştirmesi, farklı çalışma alanlarından para kazanmak, burada derinleşmek, güçlenmek… Psikolojik anlamda değiştiğinizi ve dönüştüğünüzü fark edeceksiniz.

Sağlık, aynı zamanda evcil hayvan temaları yine gündeminizde olacaktır. Günlük bir rutin oluştururken beslenmeniz önem kazanacak. Hem iş hem de beslenme anlayışınız, Pluto tarafından derinden işlenecek. Bakış açınızı değiştirecek ve dönüştürecek olaylar, durumlar eşliğinde farkındalıkla ilerlemelisiniz. İhmalkar davrandığınız konulardan Pluto transiti boyunca 2044’e kadar kaçamazsınız. Burada yeni alışkanlıklar edinmeli, yeni bir beslenme düzenine geçmelisiniz. Belki de sağlığınız ile yeterince ilgilenmiyordunuz, belki de bu transitin etkisiyle sağlığınızla daha yakından ilgileneceksiniz. Yeni ve farklı rutinler ekleyerek ilerleyebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa sağlığıyla ilgili, günlük rutiniyle ilgili konular da ön plana gelebilir. Eğer yoksa evcil hayvan edinmek isteyebilirsiniz.

Genel anlamda iş hayatınızda güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Daha çok mücadele etmek durumunda kalabilir, sağlığınızla alakalı sınavlardan geçebilir, zaman zaman hayatınızda krizler yaşayabilirsiniz. Bu krizleri yönetmeyi öğrenmeli, mantıksaldan çok ruhani açıdan hissederek anlamlandırıp Pluto’nun psikolojik bir dönüşüm istediğini unutmamalısınız. İçsel anlamda bir büyüme olacağından burada derinleşmeye çalışın, kendinizi dinlemeye, hissetmeye, mantık evet ancak duygu ve derinlik kazanmaya da çalışmalısınız. Değişmeli ve bu değişimle birlikte güçleneceğinizi unutmamalısınız.

Son olarak doğum grafiğiniz ve alınan etkiler neticesinde bahsettiğim konularda olumlu veya olumsuz durumlar olası. Pluto Kova transitinin size güzel şeyler getirmesini diliyorum, sevgiler…

Pluto Kova transitinin diğer burçlara olan etkisini öğrenmek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam