Şehirli erkeğin keşif rotası: Men’s Feed

mens feed
Erkeklerin keşif rotası

Moda ve alışveriş her ne kadar kadınlarla özdeşleştirilse de,  artık erkekler de en az kadınlar kadar dış görünümlerine ve stillerine dikkat ediyor ve önem veriyorlar. Bu nedenle internette erkek modasına ve erkek dünyasına dair paylaşım platformlarında hızlı bir artış gözlemliyoruz.

Men’s Feed adlı girişim de, erkek yaşam stili ve alışkanlıkları üzerine en güncel konuları okuyucularıyla paylaşmayı amaçlayan, başarılı bir paylaşım platformu.

mf video

Mensfeed.co, seçkin yazarlar eşliğinde erkek dünyasının kapılarını aralayıp centilmen, şehirli erkeğin hayatına ışık tutuyor. Mensfeed.co’da başta erkek modası olmak üzere, lifestyle öneriler, otomotiv haberleri, yeni mekan tavsiyeleri, alışveriş rehberi, ideal erkek yazıları, cool ürünler, cinsellik, kişisel bakım gibi erkeğe dair birbirinden farklı konular hakkında, uzman yazarların yazılarına ulaşmak mümkün.

mf erkeğe dair

Men’s Feed, yaratıcı proje ekibi ve fikirleri ile de markaları hedef kitlesiyle buluşturarak hayatlarında önemli bir yere sahip olmayı amaçlıyor. Şehirli erkeğin hayatına dair öneriler sunarken kadınlar için de ‘stil sahibi erkeği tanıma rehberi’ olarak kullanılabilecek geniş bir kaynak olma görevini de üstleniyor.

Nihan Buruk’un ilkbahar/yaz koleksiyonu ilk defa Men’s Feed ekibi tarafından projelendirildi ve Levon Kordonciyan’ın özel koleksiyonun yer aldığı moda projesi çok yakın bir zaman önce Men’s Feed ekibi tarafından gerçekleştirdi. Aynı zamanda Men’s Feed’in özel olarak Diesel, Scotch & Soda,  Hotiç, Silk & Cashmere, ZARA ve KOTON gibi markaların ürünleriyle kombinlediği  çekimleri de sitede bulabilmeniz mümkün.

levon-2li

_MG_8709-web copy _MG_8741

İsmail Dağlı’nın kurucusu olduğu Men’s Feed ekibinde, konusunda uzman bir çok yazar ve editör bulunuyor.

Men’s Feed’e http://www.mensfeed.co linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya hesaplarından erkek dünyasına dair en yeni gelişmeleri ve haberleri anında takip edebilirsiniz.

Men’s Feed web sitesi güncel olarak kapatılmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!