Sakallı erkekler için çok özel hediye seçenekleri

Günümüzde erkeklerin maskülenliğinin bir simgesi haline gelmiş olan sakal, tüm dünyada popülerliğini korumakta. Erkekler büyük önem verdikleri sakallarının bakımına da bir o kadar özen göstermekte. Gerek sakallarının sağlıklı ve güçlü bir görünüme sahip olabilmesi için kullanmakta oldukları sakal bakım ürünleri olsun, gerekse sakallarının hayal ettikleri şekle erişebilmesi için kullandıkları sakal şekillendirici ürün ve aletler olsun, tüm bunlar sakallı erkeklerin hassas olduğu noktalar. Yılbaşında sakalına önem veren bir erkeğe alınabilecek en özel hediyeler arasındaysa kuşkusuz sakal bakım ürünleri yer alıyor!

Erkekler büyük önem verdikleri sakallarının bakımına da bir o kadar özen göstermekte.

Sakal bırakan her erkek sakalının güçlü ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmasını ister. Bunun için de sakallarının ufak dokunuşlarla beslenmesi ve şekillendirilmesi gerektiğinin bilincindedir. Yaklaşan yılbaşı ise sakallı erkeklere bu doğrultuda bir hediye almak için güzel bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Yeni yıl için sakallı tanıdıklarına nasıl bir hediye alacağı konusunda tereddütte kalanların imdadına Sakal Baba yetişiyor. Kendi bünyesinde ürettiği ve %100 doğal içeriklere sahip sakal bakım ürünleriyle Sakal Baba, sakallı sevdiklerine bu yılbaşında özel ve farklı bir hediye almayı düşünenler için birbirinden farklı özel tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Sakal Baba, sakal bakım yağı, sakal şampuanı, sakal sabunu, sakal ve bıyık şekillendirici wax gibi bakım ürünlerinin yanı sıra giyim, hediyelik eşya ve aksesuar gibi kategorilerde ürettiği özel tasarım ürünlerini de sakalseverlerle buluşturmaktadır.

Sakal Baba’da ayrıca giyim, hediyelik eşya ve aksesuar gibi özel tasarım ürünler de var.
Sakal Baba’dan hediye alternatifleri

Sakal bakım yağı: Sakal Baba sakal bakım yağı sakalınızı kökten uca besler, sakalı ve sakal altındaki ihmal edilmiş cildi nemlendirir, güçlendirir ve canlandırır. Kepek sorunlarını engellediği gibi iltihabı önleme özelliği sayesinde sivilce oluşumunu da engeller.

Sakal şampuanı: Az köpüren yapısıyla sakallarınızı ve sakal altı ihmal edilmiş cildinizi temizler, kötü koku ve kirden arındırır. İçeriğindeki aloe vera ve doğal yağlar sayesinde sakallarınızı nemlendirir, taranmasını kolaylaştırır.

Sakal sabunu: %100 doğal Sakal Baba sakal sabunu, sakalın hijyenini sağlar, sakalı nemlendirir ve rahatlatır. Cildin nem ihtiyacını karşıladığı gibi yağlı ciltlerde yağ dengesini muhafaza eder.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sakal ve bıyık şekillendirici wax: Tamamen doğal içerikle oluşturulmuş olup sakal ve bıyıklarınızı şekillendirmeye yönelik tutuculuk sağlar. İçeriğinde bulunan %100 doğal yağlar sayesinde sakal ve bıyıklarınızı besler, güçlendirir.

Sakal tarağı: Özel tasarım, yandan açılır sistem, %100 ceviz ağacı sakal tarağı.

Daha çok alternatif için Uplifers Wellness Shop üzerinden Sakal Baba’yı ziyaret edebilir, bu yılbaşında sakallı sevdiklerinizi onlara özel hediyelerle mutlu edebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: 2018 yılına fit girmek isteyenler için spor motivasyonunu arttıracak 5 yöntem

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!