Şamanın Yolunda: Şamanizm kültürüne kapı aralayan yeni bir belgesel seri

İnsanlık tarihinin en köklü kültürlerinden biri Şamanizm. Her ne kadar çoğumuzun az çok fikri olsa da aslında bu kadim kültür hakkında öğrenecek çok şey var… O halde güzel habere gelelim: 8 Ekim’de BluTV’de başlayacak olan 3 bölümlük “Şamanın Yolunda” adlı belgesel seriyle bu kültürü yakından tanıyabileceğiz.  

“Şamanın Yolunda” izleyicilerini mistik bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

Şamanik bir festivalde yolları kesişen üç arkadaşın, katıldıkları şaman seremonilerin ve bilinç üstü içsel yolculuklarının hikayesi anlatıldığı belgeselde sıra dışı bir dünya, sıra dışı bir anlatımla sunuluyor.

Şamanın Yolunda | Fragman Yayında

Belgesel, her bölümde farklı bir şaman rehberin öğretilerini paylaşacak. Şamanik çemberlerden psikoaktif bitki seremonilerine ve trans ayinlerine kadar pek çok aşamanın en gerçekçi ve dikkat çekici şekilde yansıdığı serinin üçüncü bölümünde ise Latin Amerikalı bir rehber üç arkadaşa yol gösterecek.

Mevzulab yapımı olan, Sertaç Selvi’nin yapımcılığını üstlendiği, Ali Can Tekerek ve Kübra Selvi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu “Şamanın Yolunda”, 8 Ekim’den itibaren sadece BluTV’de yer alacak. “Şamanın Yolunda” belgeseli izleyicilere spiritüel bir dünyanın gizemli kapılarını aralayacak.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!