Sağlık düşkünü, sporcu sevgilin mi var? Bende de farklı hediye fikirleri var!

Sevgililer Günü’nde tatlılık yapmak ister miyim? Pek tabi, neden yapmayayım. Benim gibi girişimleri olan güzel tanıdıklarımın, güzel Sevgililer Günü hediyeleri var. Hemen sizinle paylaşıyorum.

Y.Orstruly

Sevgilinizin çok şık, giyerken farklı hissedeceği bir spor kıyafetine sahip olmasını isterim. Hem şık, hem fonksiyonel demeliyim. Ayrıca satın alma adımında “uplifers” yazarsanız %10 indirim sizindir.

Efendim; kendi markam diye söylemiyorum, kumaşlarımız özel ve İtalya’da üretiliyor. Akıllı, patentli bir iplik kullanılıyor. Vücut ısısını dönüştürerek kas yorgunluğunu azaltırken, kan dolaşımını arttırıyor. Ayrıca kıvrımları toparlıyor. T- shirtlerimiz ağaç gövdesinden üretilen bir elyafla dokunuyor, ipek gibi yumuşacıktır. Ve sporcu sevgililer sweatshirtlerimizi 4 ayrı şekilde giyebilir. Koleksiyonumuzu görmek için tıklayınız.

yorstruly--

Atelier Raw

Çok seviyorsanız sağlığını da düşünürsünüz değil mi? İçinden sağlık akan, sindirim sistemine, cildine iyi gelen bir haftalık menü’ye ne dersiniz? İşte sağlıklı, sporcu sevgililere ATELIER RAW’dan %10 hediye. Satın alma adımında “uplifers” yazarsanız, sevgilinize gidecek sağlıklı menü %10 indirimli olacak.

atelierraw1

Bozayı’nın Çikobozları

Sevgilinizin suçluluk duymadan yiyebileceği, doğal kakaolu, doğal yollarla şekerlendirilmiş müthiş sevimli çikolatalar BOZ-AYI’da. BOZ-AYI’nın gözlere şenlik, romantik sevgililer günü ÇİKOBOZ’larını şiddetle, sağlık ve sporseverlere öneriyorum. ÇİKOBOZ çok iyi isim değil mi? Son birkaç gün, tıklayınız.

bozayı

Su-Co

Valla sizi bilmem ama ben Boşnak olan anneannemin şu sözüyle büyüdüm; “sıhhatli kızlar su içer”. İçtiiiim, içirdim!

O yüzden Su-Co’nun sağlıklı, pet, plastik barındırmayan ambalajı tam “sıhhatli” sevgilinize göre. AMBALAJI ÖDÜLLÜ! VE çooook şirin bir fikirleri var. Bazı Su-Co çeşitlerinin üzeri boş, tasarımı size kalmış! Güzel bir çizim, tatlı bir mesaj, el emeği bir hediyeye bayılırım. Hem de Su-Co’lar %50’ye varan indirimlerle. Yaratıcılığa baksanıza, tıklasanıza

allyouneedislove

21 Bileklikleri

21 Hem erkek, hem kızın bileğinde UFFFF duruyor söylemem gerek!

Ama bu kadar değil. Alışkanlık kazanmak veya bir alışkanlıktan kurtulmak için, her gün BİR bileklik takıyorsunuz. 21. Günde TA -TAA. Bir bakmışsınız başarmışsınız. Zeki bir tasarım! Sabahları karın egzersizi yaptığım 4. Günümdeyim. Sırf o bilekliği takmak için motive oluyorum ve yapıyorum. Buradan buyurup 21 BİLEKLİKLERİNİ keşfedebilirsiniz.

21bileklikleri--

Yogazero

Hayır, ben erkeklere özel tasarım henüz yapmıyorum ama yapan var. Erkekler için nefis, konforlu yoga pantolonları satan bir online tükkan biliyorum; YOGAZERO. Burada sevgilinizin yoga aşkını körükleyebilirsiniz.

yogazero1

Roru yoga matı

Sevgililer için özel MOON Series, desenli yoga matının çifti %40 indirimli. Hani yani, memleketlin böyle bir matı üretiyorken, güzel güzel tasarlamışken gidip başka markalara bakmaya ne gerek var. Lütfen bakın, pek de şık!

roru yoga

Yasemin Örs
Bir yoga hayranıyım. Günlük hayatımın önemli bir parçası yoga. Kuvvet, esneklik, denge getiriyor ve felsefi olarak çizdiği yollar bana beni öğretiyor. Çocukluğumdan beri sporcuyum ... Devam