Sabır: Hayatındaki kalıcı güzellikler için en önemli anahtar

Hayatınızda emek verdiğiniz her şeyin olumlu sonucunu alırsınız; bu değişmeyen bir evrensel yasadır. Evrensel yasalar herkes için aynıdır, yani bir insan kötü niyetli olsa bile emek verdiği bir konuda karşılığını alacaktır. O yüzden siz iyi ve saf olanlar “Ben o kadar çalışıyorum yahut çaba sarf ediyorum yine de olmuyor” demeyiniz. Yaptığınız işe inancınız varsa -bu ilişki olur, iş olur fark etmez- vereceğiniz emeğin karşılığını alacaksınızdır. Yalnız işleri bulandıran bir konu var, o da sizin hislerinizdir. Eğer hisleriniz olumsuz ise, örneğin hayatınızın aşkı ile ilişki yaşıyorsunuz ama aklınızda ayrılık fikri varsa öncelikle bu korku enerjisinin sizi bulacağına garanti ederim. Yahut iş bitiren başarılı birisiniz, ancak başarısızlık korkusu ve iflas korkunuz varsa o zaman yüce evren aşkına bu korkularınızı yaşayacaksınız. Çünkü evren sizin eylemlerinizle birlikte yaymış olduğunuz frekansınıza bakar. O yüzden nice aşıklar severek ayrılır, nice başarılı iş insanı iflas eder, iş yapamaz olur.

Sabır: Hayatındaki kalıcı güzellikler için en önemli anahtar

Peki tüm bu korku enerjilerinin üstesinden gelebilmek, bunları çözümlemek mümkün olabilir mi? Evet mümkün. Profesyonel olarak danışanlarımla bu çalışmaları yapıyorum ancak bana ulaşamayanlar için verebileceğim en iyi tavsiye kendilerine zaman ayırıp bu duygularını sorgulamaları ve arkasında yatan yanlış inanç kalıplarını fark etmeleri… Bunları fark ettikleri zaman kendileri için yeni bir dönem başlayacaktır; sevgili olanlar evlenecek, işi olmayanlar başarılı bir kariyer yapamaya başlayacaklardır. Bunun için sabırla, her gün, her an kendinizin farkında olup sorgulamanız, bir ödevi kontrol eder gibi kendinizi kontrol etmeniz ve var olan yanlış inanç kodlarınızı çözerek, iptal ederek yerine doğru inançları yüklemeniz yeterli olacaktır.

Yazının başında da dediğim gibi bahsettiğim konularda sabırla emek vererek devam ederseniz, sonuçları en kısa zamanda hayatınızda yansıyacaktır.

Sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

 

İlginizi çekebilir: Her şey affetmekle başlar: Geçmişi unutmak mümkün mü?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam