Ruh ikizinin ‘doğru’ kişi olduğunu anlamanızı sağlayacak 17 öneri

Ruh ikizinizi bulduğunuz zaman bunu kolaylıkla anlarsınız; ancak bazen emin olamayabilirsiniz. İşte ruh ikizinizden emin olmak için ufak bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla başvurabileceğiniz 17 öneri:

1. Yalnızca bunu siz bilirsiniz 

Derinlerden bir ses karşınızdaki insanın sizin için mükemmel olduğunu söyler. Sanki ruhsal bir güç önceden sahip olduğunuz, kendinize ayırdığınız her şeyi bırakmanız için sizi zorlar.

2. Yollarınız önceden kesişmiştir.

Ruh ikizleri mutlaka önceden karşılaşmışlardır. Belki bir bağlantıları vardır ya da aynı anda aynı yerde olmuşlardır. Dikkat Eksikliği Uzmanı ve Yaşam Koçu June Silny bu duruma şöyle bir açıklık getiriyor: ‘Kocamla evlenmeden önce evlerimiz karşılıklıydı ve iş yerlerimiz de öyle. Doğru zaman gelene kadar tanışmadık. Asla doğru zamanın geleceği zamanı bilemeyiz. O gelir ve bizi bulur.’

3. Ruh ikizinizle doğru zamanda tanışırız.

Her insan ruhuyla bağlantıya geçecek kişi için hazırdır. June Silny’ bu durum için: ‘Kocamla ben birbirimiz için her zaman çok yakınlardaydık; ama ikimiz içinde uygun zaman gelene dek tanışmadık. Ruh ikizinizle tanışmak için hazır olmanız gerekir. İyi gitmeyen bir ilişkiniz olabilir ya da kendiniz için ‘mükemmel insanların listesi’ çıkarmaya hazır değilsinizdir; ancak doğru insan karşınıza çıktığında zamanlama her şeydir.’ ifadelerini kullanıyor.

4. Sizin sessiz ortamınız huzurlu alanınızdır

Ruh eşinizin 'doğru' kişi olduğunu anlamanızı sağlayacak 17 öneri.standart2
Ruh eşinizle kendi sessiz ortamınızı oluşturun

Beraber sessizce vakit geçirmek soğuk havalarda bir battaniyenin altında ısınıp oturmak kadar rahatlatıcıdır. İster beraber kitap okuyun ister arabada sessizce ilerleyin ama mutlaka kendi sessiz huzurlu ortamınızı oluşturun.

5. Ruh ikizinizin sessiz düşüncelerini duyabilirsiniz

Ruh ikizinizle  o kadar derin bir ilişkiniz vardır ki birlikteyken kelimeler ağızdan dökülmese bile partnerinizin ne düşündüğünü duyabilir ve hissedebilirsiniz.

6. Onun acısını hissedebilirsiniz.

Siz bir elmanın iki yarısısınız. Birbirinizi o kadar iyi tanıyorsunuz ki o kapıdan girdiği anda gününün nasıl geçtiğini anlıyorsunuz. Birbirinizin tüm üzücü duygularını hissediyorsunuz: üzüntü, endişe, stres….vb. Mutluluk ve neşeyi ise mutlaka birbirinizle paylaşıyorsunuz.

7. Birbirinizin kusurlarını biliyorsunuz ve bundaki faydayı da

Evet doğru duydunuz! Her kusurun faydası vardır. Her karakterin pozitif ve negatif yanları vardır. Her iki tarafında  görevi işler iyi gitmediği zaman bile diğer insandaki iyi yönleri görmektedir. Genelde her kusurda bir fayda vardır. İnatçı insanlar karar verme konusunda iyidirler. Aşırı organize insanlar ödemeler konusunda çok dakiktirler.

8. Aynı hayat amaçlarını paylaşırsınız

Etik değerler ve amaçlar konusunda aynı noktadasınızdır. Bu amaçlara ulaşmak için farklı yöntemler kullansanız bile sonunda ikiniz de aynı amaca ulaşmak istersiniz.

9. İletişim kurmaktan korkmazsınız

Karşınızdakiyle konuşmak bazen zor olabilir. Kaygılarınızı ifade etmek veya bir karar almaya kalkışmak rahatsız edici olabilir. Ruh ikizinizle eğer beraber olursanız sorunların altından kalkacağınızı bilir ve ona göre davranırsınız.

10. Ayrı geçirdiğiniz zamanlar için tehdit edilmezsiniz

Eğer erkek arkadaşlarınızla maç izleyecekseniz ya da kız kıza program yaptıysanız, birbirinizin bağımsızlığına saygı duyarsınız; çünkü biraraya gelince başbaşa geçirdiğiniz zaman çok özeldir.

11. Kıskançlık görmezsiniz

Ofisteki güzel kızlar ya da yakışıklı spor eğitmenleri ilişkinizi tehdit etmez. Siz karşı taraf için hep ‘tek’ olduğunuzu bilirsiniz.

12. Birbirlerinin bakış açılarına ve farklılıklarına saygı duyarlar 

Farklı fikirleriniz olabilir. Genelde ruh ikizleri zıt kutuplardır. Bazı zamanlar bu zorlayıcı olabilir. Karşı taraf fikirlerinizi onaylamanız için sizi zorlayabilir. Unutmayın sizin hala kendi fikirleriniz var bu durum aynı fikirde olmamak yerine karşı tarafa derin saygı duymaktır. Karşınızdakini onurlandırma ve dinlediğini göstermektir.

13.Karşındakini boşanmayla ilgili korkutmaz, tehdit etmez veya lanetlemez

Elbette kendimizi sinirli hissedebiliriz. İstemeden karşımızdakini kırabiliriz; ancak ruh ikizleri nazlı, kırıcı ve cezalandırıcı olmazlar.

14. Pes edersiniz çünkü karşınızdakini mutlu etmek istersiniz

Pes etmek genelde sağlıksız, mutsuz ve suistimal edilen ilişkilerde gerçekleşir. Oysa ruh eşleri sadece birbirlerini mutlu etmek için pes ederler.

15. Nasıl af dileyeceğini bilirsiniz

Eğer sevdiğiniz bir insanı üzdüyseniz ve yaraladıysanız özür dilemek her zaman kolay değildir. Ruh eşleri hangi davranışın ve sözün nasıl karşı tarafı yaralayacağını bilirler. Sadece tartışmada haklı olmak için bunu yapmış olsalar bile, karşı tarafı üzdüğünü anladığı anda özür diler.

16. Birbirinizi tamamlarsınız

Ruh eşleri birbirlerinin eksik parçalarıdır. Hiçbir insan mükemmel değildir. Hepimizin zayıf ve güçlü yönleri var. Ruh ikizleri birbirlerini tamamlar. Bu mükemmel harmoniyi yaratmak için ortaya çıkan Yin ve yang’dir. Siz sosyal bir insan olup karşınızdaki kişi evcimen olabilir. Ruh ikizleri genelde zıt karakterde insanlar olup birbirlerinin eksik parçalarını tamamlarlar.

17. Birbirinizin kollarında olmak bütün stresi, endişeyi ve üzüntüyü uzaklaştırır

Ruh eşinizin 'doğru' kişi olduğunu anlamanızı sağlayacak 17 öneri
Ruh eşleri bütün sorunları birbirinin kollarında unutur

Sevdiğiniz kişinin kollarında olmaktan daha güzel bir yer yoktur. Zor bir gün geçirdiyseniz, treni kaçırmış ya da patronunuzla kavga ettiyseniz, yani her ne olduysa o an sevdiğiniz kişiye sarılmak istersiniz. Onun kalbinin sıcaklığını içinizde hissedersiniz. Sözlere, konuşmaya gerek yoktur. Ortamdaki tüm sessizlik sizin ruhlarınızın keyifli birlikteliğidir. Bu iki ruhun sonsuza kadar birlikte olacağı anlamına gelir.

Kaynak:

theunboundedspirit.com

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Ruh eşinizi bulamama sebebiniz kişiliğiniz mi?

Arkadaş mı kalmalı? Romantik ilişkiye yelken mi açmalı?

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!