RNA Değişim Yönetimi – Zindelik Atölyesi ile Bodrum The Detox Bay Wellbeing Retreat’te tazelenin // 28 Şubat – 2 Mart

Gündelik diyaloglarımız: “-Nasılsın? İyi misin?” “-İyiyim sağol, sen nasılsın?” rutinliğinde gelişir çoğu zaman. Gerçekten “iyi” olup olmadığımızı en son ne zaman derinlemesine sorgulamışızdır?

rna

İyiysek; neden iyiyiz? İyi değilsek; neden iyi değiliz?
Yeteri kadar zinde olamayışımızın sebepleri neler?

Zindeliğin hangi dinamiklere bağlı olduğunu bilmemiz, kendimize zaman yaratabilmemiz ve hatta bize özel şımartan, belki sorgulatan küçük kaçamaklar yapmamız etkili olacaktır. Hem soluklanıp kendimize dışarıdan bakabilmek, hem de hayatın yorucu karmaşasından kurtulup rahatlayabilmek için şehir hayatından, rutinden, tüm alışkanlıklarımızdan bir kaç günlüğüne kaçıyoruz…

Zindelik nedir?

Fiziksel-duygusal-zihinsel zindelik seviyelerimiz gerçekten iyi olmamızı belirleyen hayati unsurlar. Fiziksel zindelik seviyemiz sağlıklı egzersizler, bilinçli beslenme ve eğlenceli aktiviteler gibi kırımlarla; duygusal zindelik seviyemiz kendimizle geçirdiğimiz zamanlar, sosyal ilişkiler/hizmetler ve inancımızla olan bağlantılarımızla; zihinsel zindelik seviyemiz ise görselleştirmelerimiz, meditasyonlarımızla ilişkili.

Friendship

Yaşamımızda zaman zaman bu zindelik durumlarımızı gözden geçirmek bizi hafifletecek ve yönümüzü belirleyecektir. Çünkü yanılsamalardan uzak düşüncelerimizi, hislerimizi ve isteklerimizi keşfederek sadeleşebiliriz.

Socrates’in “İncelenmemiş hayat yaşamaya değmez!” sözünü deneyimlemenin en keyifli yolu bunu başkalarıyla birlikte yapmak ve kendimize dışardan bakabilmek için bize ayna tutulmasına izin vermek.

İlk aşama olan zindelik seviyelerimizi inceleme sonrasında, zindelik alanlarımızda güçlenmek için alternatiflerimizi belirleyeceğiz. Bize özel eylem planlarımız oluşacak Ve süreçte kaybolmamak adına ara ara soluklanıp “planın neresindeyim?” sorusunu kendimize yöneltebilmek bize esneklik de kazandıracak.Tüm bu süreçleri adımlarken katılımcılara, kendileriyle benzer süreçleri yaşamış kişiler eşlik edecekler.

Zindelik Atölyesi’ni, doğanın uyanışı ile aynı zamana denk gelen 28 Şubat – 02 Mart tarihleri arasında, Bodrum’un esinlendirici koyu Torba’daki The Detox Bay Well-Being Retreat mekanında bizlerle birlikte deneyimleyebilirsiniz.

Dikkat! Bu program, arındırıcı detoks menülerini, size özel sağlıklı egzersizleri ve SPA keyfini de içermektedir☺

İlgili etkinlik için detaylara Facebook sayfasından veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

RNA Değişim Yönetimi: [email protected]0530 880 92 72 –0216 456 44 62)

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!