Rihanna’dan sürpriz: The Rihanna Book raflardaki yerini aldı

Evet 504 sayfa, 1000’den fazla fotoğraf ile yaklaşık 40 cm’lik, 7 kiloluk bir kitap. Rihanna​, geçtiğimiz aylarda kendi kitabını tanıttı. ​The Rihanna Book nihayet satışa sunuldu ve ünlü pop yıldızı bu duyuruyu tam da ondan beklenir biçimde yaptı.

Kitapta bizi neler bekliyor?” diyenler için yıldızın ikonik Met Gala kostümlerinin perde arkası görüntülerinden, ​”Rihanna Exit”​ olarak literatüre geçen bir kadeh şarap eşliğinde restorandan çıkarken poz verdiği anlara, Barbadoslu yıldızın özel hayatına dair sayısız an yer alıyor.

Rihanna’nın lansman partisi New York’taki Guggenheim Müzesi’nde gerçekleşti. “Sanat eseri”​ olarak nitelendirdiği kitapla birlikte gelen poster ise 90’lara selam çakıyordu diyebiliriz! 90’ların poster alışkanlığını yeniden canlandırır mı bilinmez ancak, birçok duvarı süsleyeceği şimdiden kesin bilgi.

İlginizi çekebilir: Kusursuz güzellerin güzellik sırları: Hailey Baldwin, Elsa Hosk, Kim Kardashian

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam