Regl döneminde seks yapmayı konforlu kılan buluş: The Flex

The Flex

Regl döneminde seks yapmak her iki taraf için de biraz tedirginlik verici olabiliyor. Bu yüzden de çiftler, regl döneminde meydana gelen “hijyen sorunu” nedeniyle bu dönemde birbirlerinden uzak durmak durumunda kalıyorlar. İşte yakın zamanda piyasaya sürülen The Flex isimli bir ürün, kanamayı özel bir sistemle bloke ederek çiftlere ayın her gününde cinsel özgürlük sağlamayı vaat ediyor.

Kondom paketine benzer küçük ve şık bir pakette sunulan The Flex’in değiştirilebilir kanama bloke eden diskleri 12 saate kadar kullanılabilmesi ile dikkat çekiyor. Zamanın ihtiyaçlarını karşılamayan hijyenik pedlere ve sıradan tamponlara konforlu bir alternatif olması amacıyla piyasaya sürülen bu yenilikçi ürün jinekologlarca onaylanmış ve BPA içermeyen maddelerle üretilmiş.

İlginizi çekebilir: Regl dönemi ile ilgili açıklığa kavuşan 5 söylenti

The Flex, Nisan’dan Ekim’e kadar kendi web siteleri üzerinde açtıkları ön sipariş formu doldurularak denenebiliyor. Ve firma yetkilileri şimdiye kadar 20 bini aşkın kişinin ön sipariş talebinde bulunduğunu belirtiyor. Ücretsiz olarak deneme ürünü talep edilebilen The Flex ürününün perakende satış fiyatı ise henüz açıklanmamış.

Deneme ürünü talep edenlerin %25’i erkek!

The Flex CEO’su Lauren Schulte: “Şimdiye dek deneme ürünü gönderdiğimiz kadınlardan aldığımız geri dönüşler son derece olumlu. Hatta ürünü kullanan kadınlar neredeyse regl döneminde olduklarını bile unuttuklarını dile getiriyorlar” açıklaması ile ürün için sürekli artan talebe dikkat çekiyor.

Kadınların libidolarının en yüksek olduğu dönem olan regl döneminde seksten mahrum kalmalarının önüne geçen bu devrim niteliğindeki ürün için ön sipariş formu dolduran 20 bin kişiden 5000’inin de erkek olduğu belirtiliyor!

Ürünü denemek için flexfits.com üzerinden talep formu doldurulabiliyor.

İlginizi çekebilir: Pub(l)ic enemy: Genital bölge sorunsalı

 

Kaynak:

Techcrunch.com

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!