Protein ve sağlıklı yağlarla keyifli kahvaltı ve ara öğünler için MorGurme’den katkısız ürünler

Yoğun gündemlere ve durmak bilmeyen günlük akışlara, çok ihtiyacımız olan sporu, dostlarla ve aileyle kaliteli zamanı, dingin dinlenmeyi eklemek hali hazırda kolay değilken, vücudumuzun bizden beklediği bir diğer konuya yani sağlıklı, kaliteli, katkısız beslenmeye nasıl zaman ayıralım?

En çok yaptığımız hata, kralların öğünü kahvaltıyı atlamak veya sağlıksız ara öğünler ve şeker yüklü atıştırmalıklarla açlığımızı geçiştirmek olabiliyor. 

OhMega Nut Butters ile yemişlerin bambaşka bir hali

Sağlıklı ve gurme lezzetleri, glutensiz, şekersiz ve doğal olarak sunan MorGurme; yaptığı araştırmalar sonucunda yerken bizleri iyi ve temiz hissettirecek, ufak porsiyonla dahi doyurucu olduğundan az yedirerek vücudu yormayacak, bitkisel protein kaynakları yemişlerden yapılmış doğal OhMega Nut Butters’ı bizlerle buluşturuyor. Cape Town’dan ithal edilen ve içinde koruyucu, kıvamlaştırıcı olmayan OhMega Nut Butters, önce kavanozları sonra tatları ile kalpleri fethediyor. 

Bademin, yer fıstığının, kaju ve makadamya (macadamia) fındığının bu hallerini mutlaka denemelisiniz.

Credé Oils Organic Virgin Coconut Oil

Yemişlerin en doğal ve en lezzetli halini kavanozlara dolduran MorGurme; ikinci olarak, Credé Organic Oils bitkisel bazlı yağlarına odaklanıyor. MorGurme; “hayat ağacı” olarak da anılan Hindistan cevizi ağacının ve meyvesinin faydalarını okumakla kalmıyor, önce inanmadığı faydalarına, yağını deneyince ikna oluyor.

İlginizi çekebilir: Hindistan Cevizi yağının faydaları

İkna olunca, önce kahvelerine, sonra yemeklerine katıyor; cilde, saçlara ve ağız sağlığına faydalı kullanım alanlarını da bir bir rutinlerine ekliyor. En faydalı orta zincir yağ asidi olan laurik asit oranı yüksek, rengi kar beyazı, kokusu ve tadı pürüzsüz Credé Oils Organic Virgin Coconut Oil’i böylelikle bizlerle de buluşturma kararı alıyor. Bakınız: (Credé Sızma (soğuk sıkım) Organik Hindistan Cevizi Yağı)

Bu ürünün yanında da kardeşi diyebileceğimiz, kokusu ve tadı doğal şekilde azaltılmış, özellikle geleneksel Türk tuzlu tatları olan pilava, menemene, böreğe yakışan, katı hayvansal yağlar yerine kullanılabilecek, rengi biraz daha kırık beyaz Credé Neutral Taste Organic Coconut Oil (Credé Hafif Tat Organik Hindistan Cevizi Yağı) de ekleniyor.

Siz de MorGurme’nin doğal, sağlıklı ve lezzetli tatlarıyla tanışmak isterseniz Uplifers Wellness Shop‘ta yer alan MorGurme ürünlerini ve MorGurme Instagram hesabını inceleyebilir; 17 Şubat Cumartesi Kanyon AVM’de bulunan İntema Yaşam’da tadım etkinliğine katılıp ürünleri deneyebilir ve sağlık dolu, şekersiz, glutensiz ve vegan tatlılar yapmayı öğrenebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!