Plaj modasının rüzgarına kapılın: Tatil çantalarınızın olmazsa olmazı parçalar

Birkaç parça bikini, mayo, hızla kuruyacak plaj havluları, giy-çık yazlık elbiseler, koruyucu görevindeki şapkalar, güneş kremleri ve neşeli ayaklar için sandaletler; toplayın ve atın valize. Uzun ve zorlu bir kışın ardından bayramla beraber gelen yaz mevsiminin hafifliğine, tazeliğine ayak uyduracak ürünler ile hemen tatile hazırlanın. İşte sizin için özenle seçerek oluşturduğumuz yaz koleksiyonumuz:

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Plaj modası: Rahat kimonolar, şık bikini ve pareolar

Kendinizi içerisinde iyi hissedeceğiniz, sahilde güneşlenirken, iskeleden dalış yaparken veya deniz kıyısında uzun uzun yürürken rahat edeceğiniz ve şıklığınıza şıklık katacağınız mayo veya bikinileri, rengarek kimonolar ile kombinleyebilir, pareoları belinize bağladığınız gibi yola koyulabilirsiniz.

Farklı vücut proporsiyonlarına uygun, birbirinden şık mayo ve bikinileri, tamamlayıcı parçaları Plaj Giyim koleksiyonumuzda inceleyebilirsiniz.

Giy-çık: Tek parça kurtarıcı elbiseler

Kışın ağırlığından sonra yazın hafifliğini hissettiğimiz ilk an incecik efil efil elbiseleri üzerimize geçirip dışarı çıkabildiğimiz zaman olabilir. Sizi kombin yapma derdinden kurtaracak, valizinizde az yer kaplayacak fakat gittiğiniz her yere yakışacak, ince formda, terletmeyen kumaşlardan üretilmiş şık elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Cilt dostu, her mevsime uyum sağlayan keten kumaştan seçtiğimiz ürünleri Keten Rahatlığı koleksiyonumuzda inceleyebilirsiniz.

Ayaklara özgürlük: Nefes alan, hafif formda ayakkabılar

Sıkıcı, kapalı, ağır botlardan, uzun çizmelerden, soğuk kış günlerinin sonra ayaklara özgürlük zamanı. Deniz kıyısında rahat yürüyüşler yapmanız için konforlu sandaletler, plajda kumların sıcaklığını hissedeceğiniz parmak arası terlikler veya spordan ödün vermem diyenlerdenseniz yaz sporuna uygun, ayakları terletmeyen, nefes alan, hafif formdaki spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

  

Şık ve hafif formdaki sandalet ve plaj terliklerini Plaj Giyim koleksiyonumuzda inceleyebilirsiniz.

Islak kalmasın saçlar: İncecik peştemaller, hızlı kuruyan havlular

Çoğu otel, konaklama yeri havlu veya bornoz imkanı sağlasa da kişisel hijyeninizden emin olmak için yanınızda götürmenizde fayda var. Plajda ve duştan sonra ayrı kullanabileceğiniz cildinizi çizmeyen, yumuşak dokulu mümkünse çabuk kuruyan kumaştan üretilmiş havluları tercih edebilirsiniz. Özellikle uzun saçlarınız varsa pratik bir saç havlusunu da valize atmalısınız.

Rengarenk plaj havluları için Plaj Giyim koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

En önemlisi cildimiz: Güneş kremleri

Tatilin ve aslında tüm zamanların olmazsa olmazı tabii ki güneş kremleri… Güneşin zararlı etkilerinden cildimizi korumak, leke oluşumunu önlemek ve kırışıklıkların önüne geçerek daha genç bir cilt görünümüne sahip olmak için güneş kremlerini tatilde de yanımızdan eksik etmememiz gerekiyor. Cilt tipinize uygun, koruma düzeyi yüksek güneş kremlerini hala almadıysanız hemen tatil çantanıza eklemelisiniz.

Farklı cilt tiplerine uyumlu, yüksek koruma faktörlü güneş kremlerini Cilt Bakımı koleksiyonumuzda inceleyebilirsiniz.

Aman başlara dikkat: Şık şapkalar

Güneş kremlerini unutmuyoruz ama özellikle yüzümüzü korumak, güneşten gözlerimizi kısıp alnımızda çizgiler ve kırışıklar oluşmasını önleyebilmek için yaza uygun şık şapkalarla da plaj modasına ayak uydurabiliriz. Aynı zamanda başa güneş geçmesini engellemek için de tatilde yanımızda şapka bulundurmak da fayda var.

Birbirinden şık, ince formlu yazlık şapkalar için Plaj Giyim koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Seyahat ürünleri: Seyahate çıkarken yanınıza mutlaka almanız gereken 8 şey

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!