Pınar Su’dan suya lezzetli ve işlevsel bir dokunuş: Fonksiyonel içecekler

Pınar Su ve İçecek, Türkiye’nin ilk cam şişede, şeker ilavesiz ve üstelik vegan sertifikalı olma özelliklerini taşıyan, vücudun günlük ihtiyaçlarına göre tasarlanmış Fonksiyonel İçeceklerini pazara sundu. “Pınar Yeni Nesil Yaşam Pınarım ile Yaşamına Değer Kat” mottosuyla su içmeyi hem daha eğlenceli hale getiriyor hem de su içmenin yanında fayda beklentisi olan tüketicileri dört farklı çeşidiyle buluşturuyor: ”Bağışıklık Pınarım”, ”Rahatlık Pınarım”, ”Güzellik Pınarım” ve ”Zindelik Pınarım”.

Pınar, içerisindeki ürünün tadını, kokusunu ve aromasını değiştirmediği ve hem çevreyi hem sağlığı korumak için en sağlıklı ambalaj şekli olan cam şişeyi kullanarak Türkiye’de bir ilke imza attı. Doğal kaynak suyundan üretilen, şeker ilavesiz fonksiyonel İçecekler, Avrupa Birliği tarafından geliştirilmiş ve Uluslararası Vejetaryenler Birliği’nin verdiği V-label vegan sertifikasına sahip.

Bağışıklık Pınarım


İçeriğinde bulunan Zencefil ve Çinko, bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı oluyor. Bağışıklık Pınarım’ın içeriğindeki C Vitamini güçlü bir antioksidan olması sebebiyle vücuda destek oluyor. Bir şişe Pınar Bağışıklık ile günlük C vitamini ihtiyacınızın yüzde yüzünü, çinko ihtiyacınızın ise yüzde otuz yedi buçuğunu karşılayabilirsiniz.

Rahatlık Pınarım


Rahatlık Pınarım’ın içeriğindeki kayısı püresi ve yüksek lif oranı, uzun süre tok tutmaya ve sindirim kolaylaşmasına katkıda bulunuyor.

Güzellik Pınarım


İçeriğindeki üzüm ve aleo vera ile antioksidan özelliğe sahip olması sayesinde normal saçın, cildin, tırnakların ve görme yetisinin korunmasına katkıda bulunuyor. Üstelik bir şişesi günlük çinko ihtiyacınızın yüzde otuz yedi buçuğunu karşılıyor.

Zindelik Pınarım


Zindelik Pınarım, içeriğindeki kivi, salatalık, limon ve beyaz üzüm ile yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunuyor. Ayrıca bir şişesi, günlük B6 ve Niasin vitamin ihtiyacının yüzde otuz yedi buçuğunu karşılıyor.

İlginizi çekebilir: Bilimsel araştırmalara göre su içmenin faydaları

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!