Pilates ve beden sağlığı bir arada: Dünyaca ünlü fizyoterapist ve pilates uzmanı Juan Castellano İstanbul’a geliyor

Pilates günümüzde en yaygın egzersizler arasında gösteriliyor. Günümüzde aynı zamanda uzmanlar tarafından rehabilitasyon sürecinin bir parçası olarak kullanılıyor. Peki siz de pilates yaparken yepyeni metotlarla beden sağlığınıza katkıda bulunmak ister misiniz?

O halde dünyanın en saygın pilates eğitmeni ve fizyoterapisti Juan Castellano’nun 31 Ekim Pazartesi sabah 09:00-11:00 ve akşam 19:00-21:00 saatlerinde Studio Pilates & Fitness Zekeriyaköy’de vereceği ücretsiz workshop’lara davetlisiniz. 

juan castellano

Castellano, Pilates klinik eğitimi (2011) ve doğru haraket paterninin öğretilmesinde ve iyileşme sürecini hızlandırmada kullandığı fizyoterapi ve pilates yöntemlerinde etkili ve hızlı öğrenmeyi sağlayan L.A.F. (Lokalizayson-Anatomi-Fasilitasyon)  metodu gibi bilinen protokol ve metodların yaratıcısıdır. Kronik hastalıkların yönteminde uzman olan Castellano’nun çalışma protokolleri dünyanın her yerinde tavsiye edilmektedir.

Pilates Endüstrisi’ne katkıda bulunmak üzere Pilates Updates ve Research internet ağını oluşturmuştur.

2003 yılında Life Pilates’i kuran Castellano, bu uluslararası şirkette insanlara, insan sağlığını geliştirmek ve hastlalıkların önlenmesi ve tedavisi hakkında bilgiler sağlamaktadır.

Life Pilates™ on Tour, dünya çapındaki eğitmenler, kişisel antrenörler, fizyoterapistler ve tüm hareket profesyoneller için Pilates metodundaki en yeni güncellemeleri ve onun sağlık sektöründe uygulamasını elde etmek için bir fırsat yaratıyor.
Geçtiğimiz yıllar boyunca, Life Pilates™ workshopları katılımcı sayısı ve katılımcıların geri bildirimleriyle kanıtlanmış olarak yüksek seviyede memnuniyet sağlıyor.

Life Pilates on Tour İstanbul bacağında, Studio Pilates & Fitness Zekeriyaköy’de STUDİO’nun üyeleri ve konukları ile uygulamalı iki workshop yapacak.

Bu workshoplara katılacak misafirler, Kişiye Göre Egzersiz Reçeteleri ile  doğru egzersiz yöntemlerini birebir deneyimleme şansı yakalayacak.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!