Ortak amacı kişisel değişim ve gelişim olan bir festival: Fifteen Seconds Festival

Alanında uzman konuşmacıları ve markaları ağırlayan Avrupa’nın lider anti-konferansı Fifteen Seconds, ezberleri bozan konsepti ve ilham veren içerikleri ile 21-22 Nisan’da Türkiye’ye geliyor!

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda gerçekleşecek olan inovasyon ve girişimcilik festivali Fifteen Seconds; yenilikçi markalara, start-up firmalara, iş ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerine iki gün boyunca ev sahipliği yapacak. Ayrıca festival; geleceğe yön veren konuşmalardan yaratıcı deneyim alanlarına, sosyal sorumluluk projelerinden eğlenceli aktivitelere kadar birçok benzersiz alternatif ile katılımcıların karşısına çıkacak.

İş ağınızı genişletin ve geleceği, Avrupa’nın öne çıkan festivalinden, en iyilerden öğrenin!

2014 yılından beri Avusturya’nın Graz şehrinde gerçekleşen Fifteen Seconds Festivali, öğrenmeyi yaşam boyu bir aktivite olarak görenler için 2020’de Türkiye durağıyla dünyaya açılacak.

Birbirinizi tanıyın, paylaşın ve ilham alın!

Katılımcıları ilham verici sonuçlara ulaştırmak amacıyla tasarlanan Fifteen Seconds Festivali, networking formatlarını yeni baştan yazıyor. Kartvizit alışverişini, sınırsız ve denenmemiş iletişim imkanlarıyla değiştiren festival, geleceği şekillendirme potansiyeline sahip trendleri, teknolojileri, başarı hikayelerini ve yeni başlangıçları sizlerle buluşturmayı vaat ediyor.

Festival kapsamında her yıl Google, Amazon, P&G, IKEA ve Apple gibi dünyaca ünlü markaların temsilcileri ve deneyim alanlarıyla buluşan katılımcılar, fuaye alanında ilham verici birçok fikre ve ürüne ulaşma imkânı elde ediyor.

Kişisel değişim ve gelişim ortak amaç!

Fifteen Seconds Festivali’nde tasarım, sanat, müzik ve bilim alanında faaliyet gösteren herkes, fikirlerini ve çalışmalarını özgürce paylaşabiliyor. Katılımcılar; iş dünyası, girişimcilik, eğitim, teknoloji ve sosyal sorumluluk gibi alanlardaki en parlak zihinlerin konuşmalarını dinleme fırsatına sahip oluyor. Tamamen geleceği şekillendirme üzerine kurgulanan festivalde, kişisel değişim ve gelişim ortak bir amaç haline geliyor.

Festivalin uluslararası konuşmacıları arasında New York Times, Facebook, Google, Oxford Üniversitesi, InVision, UEFA Şampiyonlar Ligi, Ogilvy, Microsoft, IBM ve dünyanın daha birçok önde gelen kuruluşlarının liderleri bulunuyor.

Katılım ve etkinlik hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Fifteen Seconds Festival 2019

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!