Öğrencilere müjde: OMM-Odunpazarı Modern Müze ve Paribu iş birliği

OMM – Odunpazarı Modern Müze, teknoloji şirketi ve kripto para işlem platformu Paribu ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. “Paribu ile Her Çarşamba Öğrencinin Günü” uygulaması ile OMM, tüm öğrencilere çarşamba günleri kapılarını ücretsiz olarak açıyor. Türkiye’den ve dünyadan modern ve çağdaş sanat eserlerinin sergilendiği bir buluşma noktası olan Odunpazarı Modern Müze’yi bütün öğrencilerin deneyimlemelerine vesile olmayı amaçlayan proje, Paribu’nun gururla destek listesine eklediği yepyeni bir işbirliği ile hayata geçiyor.

OMM, Çarşamba günleri müzeyi ziyarete gelen tüm öğrencileri sanat dolu bir yolculuğa davet ediyor. Bu uygulamayla Türkiye’de öğrenim gören tüm öğrenciler, öğrenci kimliklerini ibraz ederek hiçbir ücret ödemeden OMM’un sergileriyle bir araya gelebilecek.

OMM’da devam eden sergiler ve ücretsiz gerçekleşen atölyeler hakkında detaylı bilgi almak için müzenin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

OMM Sergi Programı

“İki Güneş Altında”: Yeni sanat sezonuna Erol Tabanca Koleksiyonu‘ndan bir seçkiyle giriş yapan OMM – Odunpazarı Modern Müze’nin sergisi “İki Güneş Altında” 28 Temmuz 2024 tarihine kadar görülebilir.

Küratörlüğünü Aslı Seven‘in üstlendiği sergi, gökyüzünde iki güneş olasılığının açtığı mitolojik ve spekülatif ufuklardan, dünyadaki varoluşumuzun Güneş’le olan derin bağlantılarına uzanan bir keşif yolculuğu sunuyor. “İki Güneş Altında”, resimden fotoğrafa, heykelden video yerleştirmeye kadar uzanan çeşitli disiplinlerde üretilmiş eserler ile güneş ışığı, gölgeler ve atmosferik kırılmalar etrafında şekillenerek optik, termal, metamorfik ve duygusal olgulara dair bir duyarlılık paylaşıyor.

İlginizi çekebilir: OMM’da İş Yatırım desteği ile gerçekleşen Çağdaş Sanat Seminerleri başlıyor

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!