Netflix yeni filmler: Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi yeni filmler

Evde daha fazla zaman geçirdiğimiz şu günlerde hem keyifli zaman geçirmek, hem yeni bir şeyler öğrenmek hem de ruhumuzu beslemek için yapabileceğimiz en iyi aktivitelerden biri film izlemek. Zaman zaman kendi hayatımızdan örnekler bulduğumuz, zaman zaman bizi bambaşka dünyalara sürükleyen filmler muhteşem görüntüleriyle ilham vermenin yanı sıra, sıra dışı konularıyla ve olay örgüleriyle zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bizleri içine çekiyor.

Netflix, tüm dünyadan en başarılı yapımları ve filmleri düzenli olarak içeriklerine dahil ederek izleyicilerine diziler, belgeseller, animasyonlar ve filmlerden oluşan geniş bir içerik çeşitliliği sunuyor. Sizler için bu yazımızda, Netflix’e yeni gelen ve güncel olarak izleyebileceğiniz yeni filmleri derledik. Netflix’in tüm içeriklerini tüketen ve yeni film arayışında olanlar için işte Netflix’te izlenebilecek en yeni filmler:

Müslüm

Usta sanatçı Müslüm Gürses’in hayatını anlatan Türk yapımı etkileyici film “Müslüm”, sanatçının acılı çocukluğunu ardında bıraktıktan sonra karanlığın içinden çıkıp efsaneye dönüşmesini anlatıyor. Göz yaşlarınıza hakim olmakta zorlanacağınız bir film sizi bekliyor.

Müslüm Filmi İlk Resmi Fragman

IMDb: 7.7

Chocolat

Küçük bir Fransız kasabasına taşınan anne ve kız, kasabanın sıradan hayatına meydan okuyarak minik bir çikolata dükkanı açar. Kasaba halkı daha önce hiç tatmadıkları lezzetler sayesinde yeni hazlar keşfeder, ancak bir taraf da bu duyguya karşı olan yerliler vardır ve gizli soğuk savaş başlar.

Chocolat | Official Trailer (HD) – Johnny Depp, Judi Dench | MIRAMAX

IMDb: 7.2

A Simple Favor

Gizem dolu ve sürükleyici içeriği ile A Simple Favor, Blake Lively ve Anna Kendrick gibi başarılı oyuncuların yeteneklerini birleştiriyor. Bekar bir annenin sır dolu geçmişi zengin ve başarılı bir başka annenin planları ile karışıyor. Aniden ortadan kaybolan kadının bulunması için uğraşırken ortalık daha da bulanıklaşıyor. Soluksuz izleyeceğiniz A Simple Favor, sizi ekran karşısına kilitlemeyi başaracak.

A Simple Favor (2018 Movie) Official Trailer – Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding

IMDb: 6.8

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?

1998 yılında oynanan aynı isimli tiyatro oyunundan uyarlanan Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?, usta kadrosuyla geçmişe yolculuk yaptırıyor. Ailesiyle yaşayan, sıra dışı bir karaktere sahip Gülseren’in hayatına odaklanan başarılı film, arka planda Türkiye’nin bulunduğu döneme dair de kesitler içeriyor.

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? | Resmi Fragman | Netflix

IMDb: 6.2

Bride Wars

Eğlenceli, neşeli, zihni yormayan bir film arayışında olanlara önerebileceğimiz başarılı yapım Bride Wars, çocukluğundan beri aynı düğünün hayalini kuran iki yakın arkadaşın, aynı gün evlenme teklifi almalarından sonra tepe taklak olan hayatlarını konu alıyor. Eğlenceli çekişmelerle dolu filmin nasıl sona geldiğini fark etmeyeceksiniz.

Bride Wars | Trailer | 20th Century FOX

IMDb: 5.5

Nuh Tepesi

Başrollerini başarılı oyuncular Haluk Bilginer ve Ali Atay’ın paylaştığı, Türk yapımı drama filmi olan “Nuh Tepesi”, babasının isteğini yerine getirirken aynı zamanda ayrılmak üzere olduğu hamile karısıyla ilişkisini düzeltmek için çaba sarf eden bir adamın hikayesini anlatıyor. Babası öldüğü zaman köyündeki ağacın altına gömülmek ister, fakat Ömer bunu gerçekleştirmek için uğraşırken tüm köy buna karşı çıkar.

Nuh Tepesi | Fragman

IMDb: 7.2

The White Tiger

Hizmet etmek için yetiştirilmiş Balram, hırslı, cesur, fakir bir köylüdür. Şoför olarak çalışan Balram, zengin patronu sayesinde yepyeni, bambaşka bir dünyanın içine girer. İçinde bulunduğu sosyal adaletsizliğe isyan ederken böyle bir zenginliğe asla ulaşamayacağını düşünür fakat erişebilmek için farklı yollar denemeye başlar.

The White Tiger | Official Trailer | Netflix

IMDb: 7.1

Pieces of a Woman

Evde doğum yaparken bebeğini kaybeden bir annenin acılı yaşam hikayesini konu alan başarılı bir dram filmi: “Pieces of Woman”. Acısıyla yüzleşmeye çalışan kadın, bir yandan da eşi ve annesi ile sorunlar yaşamaktadır ve onlardan uzaklaşmaya başlar. Etkileyici sahneleri ile acılı annenin duygusunu içinizde hissedeceksiniz.

Pieces of a Woman | Official Trailer | Netflix

IMDb: 7.1

The Dig

İnsanlık tarihini etkileyecek bir kazı çalışmasını anlatan filmde aynı zamanda karakterlerin aralarındaki gerilimler ve romantik ilişkiler ele alınıyor. Sutton Hoo ekibinden bir arkeolog olan Peggy Piggott’un yeğeni John Preston’un 2016’da yayınlanmış romanından uyarlananan film, geçmişte yaşananların geleceği belirsiz olan Britanya’yı nasıl etkileyeceğini gözler önüne seriyor.

THE DIG starring Carey Mulligan and Ralph Fiennes | Official Trailer | Netflix

IMDb: 7.1

Love and Monsters

Aile temalı, eğlenceli, heyecanlı bir film: “Love and Monsters”. Hayallerini süsleyen genç kız için canavarlarla karşı karşıya gelmekten çekinmeyen bir adamın hikayesini konu alıyor. Kıza ulaşmak için bulunduğu güvenli yerden çıkıp kıyamet sonrası bir ortama giren Joel’un eğlenceli maceralarını izleyeceksiniz.

Love and Monsters starring Dylan O’Brien | Official Trailer | Netflix

IMDb: 7.0

Moxie

Eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak muzip bir film: “Moxie”, lisesindeki uygunsuz tutumlara tepki göstermek için feminist bir protesto başlatan genç kızın hikayesini konu alıyor. Bu eylemlere başladığı sırada annesinin de geçmişte bir punk rock grubunun üyesi olduğunu öğrenir ve aradığı ilhamı ondan alır.

Moxie | Official Trailer | Netflix

IMDb: 6.7

Enola Holmes

Kaybolan annesini bulmak için uğraşan cesur, muzip, zeki bir genç kızın maceralarını anlatan “Enola Holmes”, sürükleyici hikayesiyle sizi ekrana kilitleyecek. 16. yaş doğum gününde ortadan kaybolan annesinin ona bıraktığı ilginç hediyeler ile izini sürmeye karar veren Enola, buna izin vermeyen ağabeyi Sherlock Holmes’u alt etmekle uğraşır.

Enola Holmes | Official Trailer | Netflix

IMDb: 6.6

Concrete Cowboy

Greg Neri’nin romanından uyarlanan Western temalı film, 15 yaşındaki bir çocuğun hayatını anlatıyor. Uzun süredir görüşmediği babasının yanına Philadelphia’ya giden Cole, yeni hayatına alışmakla ilgili zorluklar yaşar, siyahi kovboyların olduğu samimi bir toplulukta atlarla tanışır ve her şey değişmeye başlar.

Concrete Cowboy | Official Trailer | Netflix

IMDb: 6.2

Kovan

Ortaokul yıllarında Artvin’den Almanya’ya gönderilen Ayşe, yıllar sonra annesinin hastalanması üzerine memleketine geri döner. Annesi ölümle boğuşurken tek bir isteği vardır: Kızının aile işi arıcılığı yapması. Ayşe de bunun üzerine kovanlarla ilgilenmeye başlar. Köye modern yöntemler getirmeye çalışan Ayşe ile geleneksel arıcılıkla uğraşan köylüler arasında çatışmalar başlar.

IMDb: 5.8

Madam Claude

Film, 1960’larda Paris’te yaşayan bir kadını konu alıyor. Madam Claude, seks işçiliğini yeniden inşa ederek korkulan ve saygı duyulan bir iş kadını haline gelir. Film, kadının kurduğu imparatorluğun yükselişini ve de çöküşünü etkili sahnelerle anlatarak seyirciyi etkilemeyi başarıyor.

Madame Claude | Official Trailer | Netflix

IMDb: 5.4

İlginizi çekebilir: En iyi gerilim filmleri: Netflix’te izleyebileceğiniz en sürükleyici 10 gerilim filmi

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!