Müzikle Mutluluk: Radio Slave

Brighton doğumlu Berlin merkezli dünyaca ünlü techno-house dj’i ve Rekids plak şirketinin babası Matthew Edwards kendi müzik tarzını yaratıp, Radio Slave kimliğiyle özdeşleştirdi. Matt’in kaliteli içerik üretimini gören DJ Mag şimdiye kadarki en büyük remixerlerden biri olarak ona listesinde yer verdi. Kariyerindeki yükselişi durmak bilmeyen Matt, başarısının kanıtı olarak “En İyi İngiliz Üretici” ödülünü aldı.

Ayrıca Matthew Edwards yaptığı müzikle hissettirdiği yaratıcı yönünü girişimleriyle de göstermiştir. Matthew Edwards’ın yaptığı “The Machine” çoklu ortamları birbirine entegre eden, müzik ve görselleri birleştiren bir girişimdir. 6 deneysel ses manzarasına sahiptir. Bu sesleri kullanarak çağdaş elektro-akustik kompozisyondan etkilenir. Görsel içerikler İngiltereli sanatçılar Lovely Jon & Mike Keelin’in kısa bir filminden ve Avustralyalı pop sanatçısı Misha Holenbach’ın tasarımları kullanılarak yapılmıştır. 6 parçadan oluşan albüm sınırlı üretimde dinleyiciye sunulmuştur.

Elektronik müzik sevenlerin hayran olduğu Radio Slave, 12 Nisan Cuma akşamı RX İstanbul’da unutulmaz bir performans sergilemek için geliyor. Sanatçının etkinlik öncesi müziklerini dinleyerek haftaya enerjik başlamanız için Berlin performansı ile sizi baş başa bırakıyoruz!

Ayrıca Partymag Premium üyesi olarak birçok etkinlik gibi bu etkinliğe de ücretsiz katılabilirsiniz.

Radio Slave @ Funkhaus Berlin (Full Set HiRes) – ARTE Concert

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam