Müzikle mutluluk: Mayıs ayında kaçırılmayacak etkinlikler

Mayıs ayının gelmesiyle hepimizin gitmek isteyeceği etkinliklerin sayısı da arttı. Özellikle İstanbul’da bu ay gerçekten eğlenceye doyacağız. Bu ayın en iyi etkinliklerini incelemeden plan yapmayın!

Parkfest 2017

Geçtiğimiz yıllarda on binlerce festivalcinin katılımıyla gerçekleşen Parkfest, bu yıl da şehrin ilk açık hava festivali olacak.

NEA ve VERA Müzik organizasyonuyla 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek olan festival, bu sene en kalabalık kadrosu ile gerçek bir müzik ziyafeti sunuyor.

Detaylar için tıklayın.

Solomun in Istanbul

Elektronik müzik dinleyen herkesin yakından tanıyacağı Solomun, 14 Mayıs Pazar günü Kafes’te! Kilyos sezonunu Kafes’te Solomun ile açmak gerçekten de harika olacak.

Detaylar için tıklayın.

Büyükada Rakı Balık Festivali

Muhabbetin en koyusunun, müziğin en keyiflisinin, mezenin en lezzetlisinin 2 gün boyunca adalarda tadılacağı Büyükada Rakı Balık Festivali 19-20 Mayıs tarihlerinde adanın en güzel koyunda Türk ve Yunan sanatçıların da performanslarıyla gerçekleşecek. Yerinizi ayırmayı unutmayın!

Detaylar için tıklayın.

Limits Off presents Chill-Out Festival Istanbul 2017

Bir bahar klasiği haline gelen Chill-Out Festival İstanbul, 2017 yılında bugüne kadarki en geniş kapsamlı müzikal seçkisini takdim etmeye hazırlanıyor. 20/21 Mayıs tarihlerinde şehrin nefes alan etkinlik alanı Lifepark’ta  gerçekleşen bu festivalin sanatçı kadrosu da her zamanki gibi harika.

Detaylar için tıklayın.

The Lord Of The Rings in Concert: The Two Towers

Peter Jackson’ın gişe rekorlarını altüst eden klasik J.R.R. Tolkien üçlemesinin beyaz perde uyarlamalarının ikinci perdesi, dev ekranın önündeki görkemli bir koro ve orkestra eşliğinde unutulmayacak türden bir deneyime dönüşüyor. Film serisinin başarısında büyük pay sahibi olan Howard Shore’un Akademi ödüllü müzikleri, orkestra ve koro tarafından icra edilirken dev ekrandan yansıtılan film sahneleri eşliğinde kendinizi Orta Dünya’da hissedeceksiniz.

Detaylar için tıklayın.

Güncel etkinlikleri takip edebileceğiniz, müzik tarzınıza göre parti bulabileceğiniz şehrin en büyük etkinlik rehberi Partymag mobil uygulamasını indirerek daha fazla etkinliğe ulaşabilirsiniz.

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam