MindBody Festival başlıyor!

MindBody Festival başlıyor!
MindBody Festival başlıyor!

Sağlıklı yaşam ve spora ilgilenen herkesin heyecanla beklediği MindBody Festival, 20-21-22 Eylül’de Santral İstanbul’da meraklılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Alanında uzman eğitmenlerle sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, spor, meditasyon, yoga, pilates gibi konularda eğlenceli workshoplara katılmak; uzmanların sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme üzerine konuşacakları seminerleri dinlemek; dans etmek; 3 gün boyunca sürecek konserlerde müziğe doymak ve çok daha fazlası için Uplifers ekibi olarak orada olacağız.

MindBody Festival başlıyor!
MindBody Festival başlıyor!

Ayrıca MindBody Festival’de workshoplara ücretsiz olarak katılabilmek için “Uplifers Challenge” yarışmamıza katılan ve tüm soruları doğru olarak cevaplayan okuyucularımızdan Seçkin Akar ve Müge Olacak da bizlerle birlikte bu eşsiz deneyimi gerçekleştirme fırsatı yakaladılar. Festival boyunca kendileri için belirleyeceğimiz workshopları tamamlamaları halinde, The Grand Tarabya Therapia Spa’dan ücretsiz reflexoloji masajı kazanacaklar. Kendilerini başarılarından dolayı tebrik ediyor, Uplifers Challenge’ın ikinci etabında da aynı başarıya ulaşabilmelerini diliyoruz.

“MindBody Festival” nedir?

MindBody Festival İstanbul, ‘Sağlıklı Olma’ konsepti etrafında yanlış bilgilendirme ve yönlendirmelerin önüne geçmek amacıyla uzman bir ekip tarafından organize edilen Türkiye’deki en büyük uluslararası platformdur.

Yoga, Pilates, Gyrotonic, Dans, Tai Chi, Qi Qong, nefes, refleksoloji, tantra, bioterapi eğitmenleri beslenme uzmanları, ayurvedik doktorlar, filozoflar, tasavvuf ustalarını ağırlayan festivalin bu yıl ikincisi düzenlenmektedir.

MindBody Festival başlıyor!
MindBody Festival başlıyor!

MindBody Festival İstanbul’un amacı doğru bilgilendirmelerin olduğu etkin bir platform yaratarak  ‘Sağlıklı Olma’ durumunun karmaşık bir durum olmadığını aslında ‘Mutlu Olmak’ kadar basit bir durum olduğunu, ‘Sağlıklı Yaşam’ tarzına sahip ve bu tarza özenen insanlara yaymaktır.

MindBody festival ne zaman ve nerede düzenlenecek?

Mutlu ve sağlıklı yaşam alanında uzmanlaşmış dünyaca ünlü eğitmenleri bir araya getirerek, tüm katılımcılara 3 günlük bir keşif ve deneyim fırsatı sunacak olan ‘MindBody Festival Istanbul’ her gün sabah 08.00‘den akşam 23.00’e kadar Santralistanbul’da yaşam tutkunlarını ağırlayacak.

Katılımcılara geniş yelpazede bir içerik sunan festival; workshoplardan seminerlere, pazar alanından konserlere kadar farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Festival katılımcıları 3 gün boyunca farklı kültürlerin ve metodların oluşturduğu birçok alternatif arasından kendilerine en uygun ‘Sağlıklı olma’ çözümlerini öğrenip deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Katılımcılar festival boyunca dünyaca ünlü eğitmenlerle yoga, pilates, gyrotonic, dans, tai chi, Qi Qong yapabilecek; doktorlar, filozoflar, tasavvuf ustaları, refleksolojistlerle tanışabilecek; tantra, bioterapi, ayurveda, beslenme, detox hakkında güncel bilgiler edinebilecekler.

Festivalin pazar alanında sağlıklı yaşam ürün ve aksesuarları satışa  sunulurken, özel yemek alanı ise lezzetli ve sağlıklı yemek seçenekleri ile festival katılımcılarını bekliyor.

Gün boyunca Radyobabylon DJ’lerinin yapacağı müzik yayınının ardından güneşin batışı ile birlikte bambaşka bir ruha bürünen festivalde, 3 gece boyunca dünya Susheela Raman ve Orient Expressions konserlerinde dünya müziğinin özel örnekleri sahnelenecek.

MindBody Festival İstanbul etkinliğinde çocuklar da unutulmadı! Yaratılan özel alanda, siz festivalin tadını çıkarırken onlar da kendileri için özel tasarlanan programlarla keyifli saatler geçirecekler. 12 yaş altından giriş ücreti alınmayacak.

Dünyanın dört bir yanından paylaşmak, öğrenmek ve eğlenmek üzere bir araya gelen tüm konuklarını kucaklayacak MindBody Festival İstanbul yaratıcısı ve proje koordinatörü Stephanie Sayegh;

“Türkiye’ de ilk defa geçen yıl gerçekleştirdiğimiz MindBody Festival’ in ikincisini yapıyor olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Bu yıl kapsamımız daha da genişledi. Dünyaca ünlü eğitmenlerin yanısıra Türkiye’nin de çok sevilen ve takip edilen isimleri bizlerle birlikte olacak. İnsanları mutlu etmeye ve iyi yaşamaya yönlendiren bu önemli girişimin parçası olmasından da mutluluk duyuyorum.” diyor.

Eğitmenler:

Etkinliğe katılmak için ne yapmanız gerekiyor?

İstanbul’un en keyifli ve sağlıklı festivalinde yerinizi almak üzere biletler çok cazip seçeneklerle Biletix’te!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!