Mart ayında dünyayı ve burçları neler bekliyor?

Mart ayı ilk haftası ile bol sürprizli ve şifalandırıcı etkilere sahip. Önümüzdeki 15 günlük süreç içinde umarım Balık burcunun evrensel etkileri tüm dünyaya yayılır ve en kısa zamanda hem kalben huzur buluruz hem de Rusya ve Ukrayna’daki savaş barışı bulur.

2 Mart’ta Balık burcunda oldukça bereketli, bol şanslı bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu hafta aynı zamanda Cumartesi günü Güneş’in Jüpiter ile el ele gökyüzünde faaliyetleri şans dağıtıyor. Netice itibari ile Cumartesi günü tüm gün boyunca dileklerimizi gönderme vakti.

6 Mart Pazar günü sevgi dilimiz Venüs ve içsel ateşimiz Mars, Kova burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir aylık süreç içinde daha özgürlükçü, daha barışçıl, daha hümanist bir yapıya bürüneceğiz. İkinci haftada Merkür Balık burcuna geçiş yapıyor ve Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile birlikte yaratıcılığımız daha fazla artacak. Aynı zamanda daha iyi ve hassas düşünce yapısına sahip olabiliriz. Mart’ın üçüncü haftasında, 18 Mart’ta Başak burcunda gerçekleşen dolunay ile birlikte gerçekler ortaya çıkacak ve bu gerçeklerle birlikte hem Türkiye hem de dünyada yeni bir dönemin startı başlamış olacak. Özellikle 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte var olan savaş, sözleşmeler daha ön planda olacak, bunların önemi daha da artacak.

27 Mart’ta Merkür Koç’a giriş yapıyor ve Merkür’ün Koç burcuna geçiş yapması ile birlikte iletişimde tutarsızlıkların, yanlış anlaşılmaların yoğunlaştığı bir dönemin de içine giriyoruz.

Şifalanacağımız dönemler

Mart ayı hızlı akacak. Gökyüzünden gelen şifa ve bilgeliği alıp kabul etme konusunda kendinize izin verin. 1 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek olan bir yeni ay var ve bu da yeni başlangıçları, yeni eylemleri de beraberinde getirecektir. Aynı zamanda 2 Nisan Cumartesi günü sabah 05:56’da Güneş’in Şiron’la kavuşumu ile gökyüzünden şifa alacağımız ve başkalarına da şifa verebileceğimiz bir enerji akışı var. Alıp kabul edelim.

3 Nisan’da ise Güneş Merkür’le cazimi pozisyonda olacak. Güneş’in kalbine oturan Merkür, Mart ayının son haftasının son gününde adeta bizlere aklımızdan geçenlerin gerçekleşeceğini fısıldıyor. O yüzden Cumartesi’den Pazar gününe geçen gecede eğer ayaktaysanız bütünün hayrına ve dünyada var olan, şu anda yaşanan Rusya ve Ukrayna arasındaki savaşın bitmesine ve kendinizle ilgili dileklerinize niyet ederek Mart ayını bitirebiliriz.

Baharın coşkusunu hem zihnen hem bedenen deneyimlemeniz dileğiyle…

Koç ve yükselen Koçlar

Mart ayı sizin için bol sürprizli, eğlenceli ve keyifli geçebilir. Öncelikle enerjiniz yeni ayın ilk haftasında biraz düşerken daha sonrasında yükselecek. Mart’ın ilk haftasında Balık burcunda gerçekleşen Yeni ayın etkisi, farkındalığınızı yükseltecek ve içsel gelişiminize katkı sağlayacak. Aynı zamanda Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi ile birlikte hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Bol gezmeli, eğlenceli, aynı zamanda kalbi boş olanlara da aşk vaadeden bir aydan bahsediyorum. Mart’ın ikinci haftasında Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile birlikte içsel olarak kendinize yoğunlaşacağınız, düşüncelerinizde daha hassas kalacağınız bir zaman dilimine giriş yapıyorsunuz. Bu dönem biraz inzivaya çekilebilir, günlük rutininizde minimalizmi seçebilirsiniz. Mart’ın üçüncü haftasında gerçekleşecek olan Başak dolunayı ile birlikte sağlıkla ilgili birtakım problemler söz konusu olabilir. Eğer evcil hayvanlarınız varsa dikkat! Onların sağlıkları ile ilgili birtakım sıkıntılar da yaşanabilir. Dolayısıyla evdekilerin sağlığına ve kendi sağlığınıza özen gösterin.

20 Mart günü Güneş’in Koç burcuna geçişi ile enerjinizin yerine geldiğini, keyiflendiğinizi hissedeceksiniz. Aynı zamanda iletişim gezegeni Merkür’ün Kova’ya girmesiyle daha aktif, konuşkan ve gezmelere doyamayacağınız, ışıltınızın arttığı yeni bir döneme start vereceksiniz. Ayın son haftasında kendi burcunuzda gerçekleşen yeni ay size yeni başlangıçlar vadederken düşüncelerinizi olumluya ve iyiye odaklayın. En iyi versiyonunuza ulaşmak için gayret gösterin. Gökyüzündeki ilahi enerjilerden faydalanın. Aşkta bu ay şanslısınız, sağlık konularına dikkat etmelisiniz. Finansal açıdan sürpriz gelişmeler söz konusu.

Boğa ve yükselen Boğalar

Mart ayında bolluk ve bereketle karşılaştığınız, enerjinizin yükseldiği güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bol sürprizli bir aya başlıyorsunuz. Ayın ilk haftasında Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın etkisi ile birlikte uzun zamandan beri arzu ettiğiniz hayallerinizi gerçekleştirebilir, aynı zamanda grup çalışmalarınızdan yana arzu ettiğiniz sonucu alabilirsiniz. Bu hafta Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi ile birlikte kariyerinizle alakalı güzel sürpriz gelişmeler yaşarken, kimi zaman tartışmalar ve yanlış anlaşılmalarla karşılaşmanız da muhtemel, dikkat! Mart’ın ikinci haftasında Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile birlikte sevdiklerinizle keyiflenceğiniz kısa bir tatile çıkabilirsiniz ve aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler deneyimleyebilirsiniz.

Mart’ın üçüncü haftasında Başak burcunda gerçekleşen Dolunay ile birlikte aşk hayatınızda haritanızın niteliğine göre sevinebilir, yeni birisiyle tanışabilir, aynı zamanda evli olanlara bebek haberi gelebilir. Güneş ve Merkür’ün Koç burcuna geçişiyle farkındalığınız artarak kişisel gelişiminizde olumlu anlamda sonuçlar elde etmeniz söz konusu. Bu dönem yapacağınız dua ve tefekkür çalışmaları size olumlu anlamda geri dönüş yapacaktır. Mart’ın son haftasında gerçekleşen Koç burcundaki yeni ayın etkisi ile hayatınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz. Kadersel konular gündeminizde. Düşüncelerinizde olumlu ve iyiye odaklanın. Bu ay aşk, mutluluk ve sağlık açısından iyi. Finansal açıdan sürpriz kazançlar olası.

İkizler ve yükselen İkizler

Mart ayı sizin için oldukça sürprizli. Mart’ın ilk haftasında Balık burcunda gerçekleşen yeni ay kariyerinizde yeni fırsatları, yeni başlangıçları müjdelemekte. Aynı zamanda bu hafta Kova burcuna geçiş yapacak olan kendi yönetici gezegeniniz Merkür ve Venüs ile birlikte uluslararası konular, mahkemeler, yüksek eğitim ve sosyal medya ile ilgili gelişmeleri de beraberinde yaşayacağınız bir hafta olacak. Mart’ın ikinci haftasında yeni bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Aynı zamanda yer değişiklikleri, taşınma, iş için şehir değiştirme gibi durumlar söz konusu. Mart’ın üçüncü haftasında Başak burcunda gerçekleşen dolunayın etkisi ile aile, ev, yuva temaları ön plana çıkacak. Yaşayan aile büyüklerinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda restorasyon, taşınma gibi konular ayın sonuna doğru kafanızı meşgul edecek.

20 Mart’ta Koç burcuna geçiş yapan Güneş ve ardından Merkür ile birlikte enerjiniz yükselecek ve sosyalleşmeye başlayacaksınız. Seyahatler, grup çalışmaları, sosyal projeler enerjinizi yükseltirken 1 Nisan’da gerçekleşen Koç burcundaki yeni ay ile birlikte bugüne kadar çok istediğiniz bir hayaliniz için ilk adımı atabilirsiniz. Bu hafta düşüncelerinize, kalbinize ve gönlünüzden geçenlere dikkat, gerçekleşmesi mümkün. Aşkta, finansta ve sağlıkta, her şeyde harikasınız.

Yengeç ve yükselen Yengeçler

Mart ayı sizin için hem sevindirici hem de biraz sıkıntılı geçebilir. Mart’ın ilk haftasında Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay’ın etkisi ile birlikte yüksek eğitim, uluslararası konularla ilgili yeni bir başlangıç yapıyorsunuz ve bu başlangıç ilerleyen süreçte size oldukça bolluk ve bereketi de beraberinde getirebilir. Aynı zamanda Kova burcuna geçiş yapan Mars ve Venüs’ün etkilerini ödemeler alanında hissedeceksiniz. Kimi yerlerden fırsatlar ayağınıza gelirken harcamalar konusunda da dikkatli olmakta fayda var. Mart’ın ikinci haftasında iletişim gezegeni Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile birlikte hayatınızda seyahat alanınız, sosyal medya projeleriniz tetikleniyor. Daha çok ön plana çıkacağınız, kendinizi göstereceğiniz, sözünün dinleneceği zamanlar.

Mart’ın üçüncü haftasında size dost olan Başak burcu dolunayının etkisi kardeşler, yakın çevrenizle ilgili güzel gelişmeleri de beraberinde getirebilir. İş hayatınızı geliştirecek eğitim ve sözleşmeler Mart ayında ön planda olacaktır ve bu da size büyük bir katkı getirecektir. Ayın sonlarına doğru Güneş’in Koç burcuna geçişi ile birlikte kariyer alanınıza daha fazla önem göstereceksiniz. Çünkü buradaki sorunlar açığa çıkacak ve bunları telafi etmek için yeni sözleşmeler yapabilir, yeni projeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni bir sektöre de adım atabilirsiniz. Bu ay aşkta genel olarak şanslısınız, sağlık açısından daha iyisiniz. Ancak finansal bakımdan hesabınızı bilmeniz gerekiyor.

Aslan ve yükselen Aslanlar

Mart ayı sizin için güzel sürprizlerle sonuçlanacak. Özellikle ayın ilk haftasında gerçekleşen Balık burcundaki Yeni Ay’ın etkisiyle yeni krediler, yeni masraflarla karşılaşabilirken miras konularıyla ekstra kazançlar da elde etmeniz söz konusu. Venüs’ün ve Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle iş hayatınız olsun, uzun dönemli ilişkileriniz olsun yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Bu bağlamda sözleşmeler gerçekleşirken dikkat etmekte fayda var. Mart’ın ikinci haftasında uzun zamandan beri beklediğiniz bir kredi ya da mirasla ilgili sonuçlar almanız olası. Ayın üçüncü haftasında Başak burcunda gerçekleşen dolunayın etkisi ile emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Ek gelir fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Bu hafta önce Güneş’in sonra Merkür’ün Koç burcuna geçişi yurt dışı konuları, ithalat-ihracat, seyahatler ve yüksek eğitimle ilgili alanlarda sorunlara ve çözümlere odak olacaksınız.

Mart’ın son haftasına baktığımızda Koç burcunda gerçekleşecek yeni ayın etkisiyle yurtdışı bağlantılarınız ve yeni bir yüksek eğitimle ilgili start verebilirsiniz. Bu hafta enerjinizin yükseldiğini, kendinize güveninizin arttığını fark ederek düşünce alanında iyi ve güzele odaklanmanızı tavsiye ederim. Sağlık açısından kendinize özen gösterin. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var. Ayrıca finansal anlamda da emeklerinizin karşılığını alacağınız güzel bir ay sizi bekliyor.

Başak ve yükselen Başaklar

Mart ayının ilk haftasında gerçekleşen Balık burcundaki Yeni Ay size süprizleri, bolluk ve bereketi beraberinde getiriyor. Yeni bir evliliğe adım atabilir, yeni işe başlayabilir ya da yeni bir iş kurabilirsiniz. Aynı zamanda Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi hayatınızda sürprizleri beraberinde getirecek yeni bir düzen otururken sağlığınıza da özen göstermekte fayda var. Mart’ın ikinci haftasında kendi burcunuza geçiş yapan Merkür’le yaratıcılığınız aktifleşecek, konuşmalarınızda çevrenizi etkileyebilirsiniz. Ayın üçüncü haftasında gerçekleşecek olan Başak Dolunayı kendi burcunuzda gerçekleştiğinden kaderi sonuçları deneyimlemeniz muhtemel. Doğum haritanızın niteliğine göre iş ortaklıklarınız ve ilişkinizle ilgili sorunlar söz konusu olabilir.

20 Mart tarihinde önce Güneş sonra Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor ve ödemelerle ilgili sıkıntılar çözüme kavuşuyor. Burada var olan sıkıntı ve problemleri aşmak adı altında ayın son haftasında yeni kararlar alarak ödemelerinizi daha rahat gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta zihninizden olumlu düşünceler Geçmesine izin veriniz. Bu ay aşkta sürprizler yaşayacağınız, finansal anlamda daha rahatlayacağınız bir süreç. Sağlık konusunda daha dikkatli olmalısınız.

Terazi ve yükselen Teraziler

Mart ayı sizin için aşk ve para ile ilgili konular demek. Mart’ın ilk haftasında gerçekleşen Balık burcundaki Yeni Ay’ın etkisi hayatınızda yeni düzenlemeleri ve yeni iyileşmeleri beraberinde getirecek. Olumlu anlamda enerjinizin yükseldiğini, sağlıkla ilgili sorunlarınız varsa hepsinin şifalandığını görebilirsiniz. Kendi yönetici gezegeniniz ve Mars’ın Kova burcuna geçişi ile birlikte aşk hayatınızda doğum haritanızın niteliğine göre sorunları ya da çözümleri deneyimlemeniz olası. Çekim alanınızın kuvvetlendiğini fark edebilirsiniz. Hayatınızda birisi yoksa bu hafta itibari ile hayatınıza birisi girebilir. Beraberliklerinizde güzel gelişmeler yaşarken bir taraftan da tartışmalara da açık bir zaman dilimindesiniz, dikkat! Ayrıca ayın ikinci haftasında Merkür’ün Balık burcuna geçişi size çalışma hayatınızda yeni yapacağınız bir düzenleme ya da elektronik alet alımını da beraberinde getirebilir. Ayın üçüncü haftasında gerçekleşecek Başak Dolunayı sizin dışınızda gerçekleşen kaderi konuları eşliğinde kendi içinize çekilerek tekamül sürecinizi hızlandıracaktır.

Koç burcuna geçiş yapan Güneş ile birlikte iş hayatınız ve uzun dönemli ilişkilerinizde var olan problemler daha fazla gözünüze batabilir. Aynı zamanda Merkür’ün de Koç burcuna geçişi ile birlikte yeni iş fırsatları ve yeni sözleşmeler de kapınızda. Mart’ın son haftasında Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay ile sizin için yeni bir dönemin de müjdecisi. Kalbiniz boşsa yeni bir insana karşılaşabilirsiniz, var olan bir ilişkiniz varsa ileriye yönelik ciddi bir teklif alabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönem mental anlamda olumlu düşüncelerle enerjinizi yükselteceksiniz, iyi ve güzeli kendinize çekeceğiniz bir zaman dilimi. Genel olarak bu ay sağlıkta mükemmel, aşkta iyi ve finansal anlamda süprizleri de beraberinde getirmekte.

Akrep ve yükselen Akrepler

Mart ayı sizin için bol baharatlı ve tutkulu geçecek. Özellikle Mart’ın ilk haftasında Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay aşk hayatınızda mutluluk vermekte. Bekar ve kalbi boş olanlara yeni bir eş verirken, evli olanlar çocuk sahibi sürpriz haberleri alabilirler. Aynı zamanda Venüs ve Mars’ın Koç burcuna geçişi ile birlikte yeni bir düzene geçiş yapıyorsunuz. Bu çalışma düzeninde bulunduğunuz ortamlarda daha baskın, daha ön planda olacağınız zamanlar. Mart’ın ikinci haftasında ailenizi ziyarete gidebilir, aile büyüklerinizle görüşebilir, taşınma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Miras konularınız da gündeme gelebilir ayrıca. Ayın üçüncü haftasında Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay olumlu anlamda enerjinizi yükseltecek. Yaptığınız çalışmaların karşılığını alacağınız, grup çalışmalarınızda yıldızının parlayacağı ve sosyal çevrenizde gecelere akacağınız, bol sürprizli, eğlenceli bir üçüncü hafta sizi bekliyor.

Koç burcuna önce Güneş’in sonra da Merkür’ün geçişi karışmış olan günlük hayatınıza dikkat çekecek. Sağlığınıza özen göstermeniz ve yeniden beslenme şeklinizi düzenleme ihtiyacı gerekebilir. Martın son haftasında Koç burcundaki Yeni Ay size iyileşme, yeni bir düzen kurma ve günlük rutininizi düzenli düzenleyeceğinizi müjdelerken bu yeni bir ev, yeni bir iş düzeni de olabilir. Aynı zamanda bu hafta aklınızdan geçirdiğiniz olumlu konular enerjinizi yükseltecektir. Bu ay sağlık açısından kendinize özen göstermeniz gerekiyor. Aşk süper, finansal olarak da sürpriz şekilde artıya geçmeniz mümkün.

Yay ve yükselen Yaylar

Mart ayı kariyerinizde parlayacağınız, aynı zamanda ev hayatınızla ilgili bir takım gelişmeleri de beraberinde getirecek bir dönem. Özellikle ayın ilk haftasında eğitim, iş konuları ve sözleşmelere odaklanırken aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilir, miras konuları ve aile büyüklerinin sağlıkları ile ilgili ani çıkan gelişmeler de söz konusu olabilir. Mart’ın ikinci haftasında bir takım ziyaretler, yer değiştirmeler söz konusu. Aynı zamanda iş arayanlar da bu dönemde iş başvurusunda bulunup işe başlayabilirler. Ayın üçüncü haftasında kariyer hayatınızla ilgili gelişmeler size katkı sağlayacak.

Aşk hayatınızdaki yükselme enerjinizi de beraberinde yükseltecek, ayırca kalbi boş olanlar için yeni bir aşkı da müjdeliyor. Mart’ın son haftası kalbiniz boşsa yeni bir insanla bir yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Kalbi dolu olanlar ise ilişkilerini bir üst seviyeye taşıyabilir. Ayın son haftasında düşüncelerinizi iyiye ve güzele odaklamakta fayda var. Bu ay aşkta sürprizleri yaşayacaksınız. Finansal anlamda zorlandığınız bir zaman, sağlıkta ise enerjiniz yüksek olacak.

Oğlak ve yükselen Oğlaklar

Mart ayı biraz başınızı döndürebilir. Özellikle Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay’ın etkisi size yeni sözleşmeleri beraberinde getirecektir ve finansal anlamda gelirlerinizde artışlar ayın ilk haftasından itibaren olası. Ancak masraflara dikkat! Aynı zamanda ayın ikinci haftasında seyahat planları yapabilirsiniz, tatile çıkabilirsiniz ve bu da sizin enerjinizi oldukça yükseltecektir. Mart’ın son haftasında Başak burcunda gerçekleşen Dolunayın etkisi sizi seyahat ve yurtdışı konuları ile ilgili destekliyor. Farklı bir eğitim alabilir ve yurtdışı, yabancı kişilerle yeni bir iş ya da proje geliştirebilirsiniz.

Bu dönem aile büyüklerinizle ilgilenmek zorunda kalabilir ve onların hayatlarına dair yeni bir düzen yeni bir, başlangıç da yapabilirsiniz. Bununla birlikte kalbiniz boşsa yeni bir evlilik teklifi alabilirsiniz, bir ev değişikliği, taşınma durumu olabilir. Aile büyükleri ile ilgili bir takım sorumlulukları alma ve onların bakımını üstlenmeniz olası. Mart’ın son haftasında enerjinizi yükseltmek için düşüncelerinizi olumlu anlamda odaklanmanızda fayda var. Bu ay finansal anlamda güzel, aşkta enerjiler düşük. Sağlık açısından da duygu durumunuza dikkat etmenizde fayda var.

Kova ve yükselen Kovalar

Mart ayı sizin için değişim ve dönüşüm zamanı. Uzun zamandan beri arzu ettiğiniz finansal güce nihayet kavuşabiliyorsunuz. Mart’ın ilk haftası itibari ile Balık burcunda gerçekleşen Yeni Ay arzu ettiğiniz finansal gelirleri elde etmenize katkı sağlayacaktır. Ayrıca kendi burcunuza geçiş yapan Venüs ve Mars’ın etkisi ile yıldızınız daha çok parlayacak. Enerjik olacak ve kendinizi daha özgür, daha iyi hissedeceksiniz. Aynı zamanda Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile birlikte iş arayanlar yeni bir işe başvurabilirler ya da işte terfi alabilirler. Ayın üçüncü haftasında ödemeler alanınızda gerçekleşen bir Dolunay var. Finansal anlamda gelir ve giderlerinizi kontrol etmekte fayda var.

Koç burcuna geçiş yapan önce Güneş sonra Merkür’le birlikte hayatınızda sizin dışınızda gelişen olaylara bakış açınızı değiştirecek. Bu yeni bakış açısı da enerjinizi yükseltecektir. Ardından ayın son haftasında Koç burcunda gerçekleşen yeni ay size sürpriz bir tatili, güzel gelişmeleri, iş hayatında yükselişleri de beraberinde getirecektir. Aya genel olarak baktığımızda sağlık açısından iyi, finansal açıdan güzel, aşk açısından ise sürprizli.

Balık ve yükselen Balıklar

Mart ayı sizin ayınız. Enerjinizin yüksek olduğu, yeni başlangıçlar deneyimlediğiniz ve kaderi olarak sürpriz gelişmeleri hem özel hem de iş hayatında yaşadığınız bir ayın içerisindesiniz. Mart’ın ilk haftasında kendi burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay ile birlikte yeni başlangıçlara hazır olun. İş, eğitim, aşk sizi bekliyor. Venüs ve Mars’ın Kova burcuna geçişi ile birlikte hayatınızda olumlu anlamda finansal gelişmeler olacaktır ve kendinizi gerçekten daha iyi hissedeceksiniz. Ardından Mart’ın ikinci haftasında kendi burcunuza geçiş yapan Merkürle birlikte iletişiminizdeki gücünüz kuvvetlenecek, hem ticari olarak hem özel hayatınızda kendinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Ayın üçüncü haftasında 7.evinizi parlatacak olan bir Dolunay gerçekleşiyor. Uzun dönemli ilişkilerinizde var olan sorunları, problemleri gündeminize getirecektir.

İş hayatınızda var olan yönetim problemleri ile de karşı karşıya kalmanız olası. Koç burcuna önce Güneş’in sonra da Merkür’ün geçişi ile birlikte ayın üçüncü haftasında finansal anlamda radikal bir karar verip yeni bir başlangıç yapmak için işinizi bırakabilirsiniz, kendinizle ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsiniz, sektör değiştirebilirsiniz. Sonrasında ise ayın son haftasındaki Koç burcundaki Yeni Ay size yeni başlangıçları ve finansal ek gelirleri, artışları da müjdelemekte. Bu hafta şifalandığınız, enerjinizi yükseltecek zamanlar. Düşüncelerinizi iyi ve güzele odaklayın Sevgili Balık burçları. Sağlık, aşk ve finansal alanda iyi bir ay.

YouTube kanalıma abone olmayı, beğenmeyi ve yorum bırakmayı da unutmayın. 

Sosyal medya hesaplarımı takipte kalın:
Instagram için @arzumkoyuncu
Twitter için  ArzumKoyuncu4

İlginizi çekebilir: Aslan dolunayı burçlara neler getirecek?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam