Aslan dolunayı burçlara neler getirecek?

Bugün Aslan dolunayı yaşayacağız. Peki, bu Aslan dolunayı bizlere neler getirecek, katkısı nelerdir? Göksel kombinasyonlara baktığımızda içimizdeki gücün aktifleşmesi ile biz bu Aslan dolunayının üstesinden aslanlar gibi gelebileceğiz. Dolunay, her şeyin ortaya çıktığı ve aydınlandığı zaman dilimleridir. Dolayısıyla burada ak, kara, doğru, yalan, iyi, kötü her şey ortaya çıkacak. 

Aslan dolunayının etkisiyle birlikte yalan dolanın, arkadan çevrilen işlerin hepsi açığa çıkacak. Aynı zamanda alternatif bir şansın da ortaya çıkacağı bir zaman bu. Sevgili Atatürk’ümüzün de dediği gibi muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızda akan asil kanda mevcuttur. İçimizdeki gücü, atalarımızın genlerinden gelen kuvveti aktifleştirme zamanıdır. Dolayısıyla bu süreçte kendinizi eksik veya kötü hissetmeyin. 

Bu dönem mikro ve makro olarak çalışma ortamlarında birtakım gerginlikler yaşamamız muhtemel. Evcil hayvanlarınızın sağlığı ile ilgili birtakım sıkıntılar yaşanabilir. Keza çocuklar ve kadınlarla ilgili yine birtakım konular ön planda olacaktır, Omicron varyantı ile ilgili olumsuz gelişmeler söz konusu olabilir. Yalnız gökyüzünün sabit yıldızlarının da etkisiyle bu dönem bir şeyleri ortaya çıkarmak, evlilik planı yapmak için ideal, fakat tatil için uygun değil. Aslan denilince kraliyet ailesi, devlet başı, devlet erkânı, hükümet gibi konular aklınıza gelsin. Bireysel olarak kendimizi ön plana çıkaracağımız, egoların çarpıştığı bir dönem. İngiltere Kraliçesi’nin ve eşrafının gene birtakım olayları gündemi sarsabilir. Gelelim burçlara etkisine…

Koç ve yükselen Koçlar

Aşk hayatınızın canlandığı, kendinizi iyi ifade edeceğiniz, olumlu anlamda radikal kararlar alarak birleşme yapacağınız, evlilik kararı alacağınız dönemler. Eğer evliyseniz çocuk sahibi olma kararı alabilirsiniz. Çok güzel bir gökyüzü, güzel bir dolunay var. İyi kararlar alma dönemi, size katkı sağlayacaktır.

Boğa ve yükselen Boğalar

Aile, yuva, gayrimenkul, ev taşıma dönemleri. Bununla ilgili birtakım konular ön planda olacak. Dolayısıyla biraz zorlanacağınız bir süreç, ev ve iş arasında kalabilirsiniz. Bu konulara da dikkat etmenizi tavsiye ederim.

İkizler ve yükselen İkizler

Size iyi gelecek bir dolunay yaşayacaksınız. Özellikle ailenizden ve yakın çevrenizden alacağınız destekle enerjinizin yükseleceği, iş hayatınızda olumlu anlamda sözleşmelere imza atacağınız bir süreç. Bu dönem gökyüzü çok açık, hiçbir retro yok, alacağınız kararlar özellikle 16 Şubat sonrasında gerçekten çok iyi olacaktır.

Yengeç ve yükselen Yengeçler

Finansal alanınızı parlatan bir dolunay var. Dolayısıyla “Ak akçe kara gün içindir” diyorum. Gelirlerinizi giderlerinizi gerçekten denetleyebileceksiniz. Yeni ek gelir fırsatlarını deneyimleyeceğiniz bir zaman dilimi. Dolayısıyla ne varsa önünüzde iyice değerlendirin, toparlayın ve doğru bir şekilde karar verin diyorum.

Aslan ve yükselen Aslanlar

Kendi burcunuzda gerçekleşen dolunayın sizin için kadersel bir etkisi olacaktır. Bitişler var hayatınızda ve bu bitişler iş ortaklıkları, evlilik gibi konular. Ya da bekarlığa veda olabilir, işçi ya da işverenseniz, bu anlamda alacağınız kararlar olabilir. Özetle kadersel olarak bir şeyleri değiştiriyorsunuz, bu dönem size katkı sağlayacaktır.

Başak ve yükselen Başaklar

Hayatınızda akla karayı göreceğiniz, kadersel anlamda bir şeylerin değişeceği bir süreci deneyimleyeceksiniz. Artık sizden hiçbir şey saklanamayacak, gizli saklı her şey açığa çıkacak. Günlük yaşamda, işte, aşkta yeniyi yaşıyorsunuz. Artık yeni bir yola girme zamanı, yeni kararlar alma zamanı. Aynı zamanda sağlıkla ilgili konular tarafından da sınava tabi tutulabilirsiniz. Varsa evcil hayvanlarınızın ortaya çıkan üzücü olaylarıyla da karşılaşabilirsiniz. Her şeyin bir sebep ve sonuç ilişkisi olduğunu bilerek olanları sağlıklı ve mantıklı bir şekilde kabul etmenizi tavsiye ederim.

Terazi ve yükselen Teraziler

Aslan burcu deyince aklınıza ilk gelecek olan konu tabii ki finansal anlamdaki çalışmalar… Birlikte iş yaptığınız kişilerle ilgili konulara önem vereceksiniz. Bunlar sizin için daha ön planda olacaktır. Her şeyi daha iyi anlayacağınız bir dönem olacak.

Akrep ve yükselen Akrepler

Aslan burcu sizin kariyer evinizde parlamakta. Burada var olan sorunlar neler, bunlara odaklanacağınız ve bunları çözerken de bunalacağınız bir zaman dilimi. Dolayısıyla bunları göz önünde bulundurarak hayatınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz. Belki yurt dışına kaçışlar, yabancılarla iletişim, sosyal platformda alternatif işinizi daha fazla yayma durumları söz konusu olabilir. Ancak unutmayın ki gökyüzü tarafından bu yıl destekleniyorsunuz. Aynı zamanda kadersel bir şekilde deneyimleyeceğiniz bazı konular var. Olumlu anlamda bitişleri yaşayacağınız bir süreç sizi bekliyor. Hayırlısı olsun diyorum.

Yay ve yükselen Yaylar

Aslan dolunayı sizi eğitim ve yurt dışı gibi konularda etkileyecek ve sosyal platformlarda görünürlüğünüzü artıracak. Özellikle grup çalışmalarınıza destek vererek eğitim konusunda, iş hayatında, uluslararası platformlarda, sosyal alanlarda daha fazla göz önüne çıkacağınız, kendinizi göstereceğiniz zamanlar. Olumlu bir 15 günlük sizi beklemekte.

Oğlak ve yükselen Oğlaklar

Aslan burcunda parlayan dolunay ödemeler alanınızı parlatıyor. Bu da demek oluyor ki başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda birtakım sıkıntılar ve problemler ortaya çıkacak. Doğum haritanızın niteliğine göre artı bir değer de kazanmanız söz konusu. Kayıplar da yaşayabilirsiniz bu süreçte. Vergiler, borçlar, ödemeler konuları gündemde, bu konuları kontrol altına alın ki ekstra masraflarla karşılaşmayın. 

Kova ve yükselen Kovalar

İkili ilişkilerinizin parladığı bir zaman dilimi. Doğum haritanızın niteliğine bağlı olarak olumlu ya da olumsuz anlamda kadersel konuları deneyimleyeceksiniz. Bitiş ya da başlangıçlar gibi konular gündeminize oturacaktır. Ne olursa olsun yeni bir düzene doğru itiliyorsunuz kadersel olarak, hayırlara vesile olsun. 

Balık ve yükselen Balıklar

Günlük akışınızın, evcil hayvanlarınızın, sağlığınızın ön planda olduğu, özellikle sosyal olarak izole olmanız gereken bir dönemi kapsayan bir sürecin içindesiniz. Mümkünse sağlığınıza daha çok özen gösterin, varsa evcil hayvanlarınızın kontrollerini ihmal etmeyin. Çünkü bu konularla ilgili sıkıntılar yaşayabileceğiniz ve günlük işlerinizin aksayabileceği  bir sürecin içine giriyorsunuz. Sakin olup izlemede kalın. İki gün sonra Güneş’in kendi burcunuza geçişiyle birlikte daha çok kendinize odaklanacağınız bir ayın içerisine giriyorsunuz. Yıldızınızın parlayacağı bir dönem. Özetle, sakin olun ve olayları akışına bırakın, evren sizinle.

Aslan dolunayının olumlu etkilerini, bolluk ve bereket enerjisini doya doya yaşamanız dileğiyle…

YouTube kanalıma abone olmayı, beğenmeyi ve yorum bırakmayı da unutmayın. 

Sosyal medya hesaplarımı takipte kalın:
Instagram için @arzumkoyuncu
Twitter için  ArzumKoyuncu4

İlginizi çekebilir: 2022 burç yorumları: Yeni yılda hangi burcu ne bekliyor?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam