Leyleği havada görmüş olabilir misiniz: Air France uçak bileti fırsatları, Winter City konuklarını bekliyor

Dünyanın lider havayolu şirketlerinden Air France, İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarasına sahip Four Seasons Hotel Bosphorus’un terasında konumlanan Winter City’nin büyüleyici masalına ortak oluyor.

Buz pisti, sokak lezzetlerinin sunulduğu yeme-içme istasyonları ve çocuk aktiviteleriyle donatılmış etkinlik alanında yerini alan Air France, renkli kış bahçesi konseptiyle misafirlerine sürpriz hediyeler, uçak bileti fırsatları ve eğlenceli oyunlar ile unutulmaz anlar yaşatıyor.

Air France, 6 Ocak-10 Şubat tarihlerinde her gün 12.00-21.00 saatleri arasında her yaştaki konuklarına kış ruhunu ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yaşatıyor. Kış bahçesi konseptindeki standında Air France, her hafta çekiliş ile Avrupa’ya hediye uçak bileti, sürpriz hediyeler ve eğlenceli oyunlar sunuyor.

Winter City’de ziyaretçiler, özel ders imkanlarının sunulduğu görkemli buz pistinden, özel ısıtıcılı iglolara, sokak lezzetlerinden müzik eşliğinde renkli aktivitelere kadar birbirinden keyifli aktiviteler ile buluşuyor.

Air France-KLM hakkında

Güçlü Avrupa temeline sahip küresel lider Air France-KLM Grubu’nun ana faaliyet alanları yolcu taşıma, yük taşıma ve hava taşıtı bakım işlemlerinden oluşmaktadır. Air France-KLM Avrupa’dan kalkış yapan uluslararası uçuşlarda lider bir gruptur.
Air France-KLM; Air France, KLM Royal Dutch ve Transavia sayesinde, müşterilerine 116 ülkede 314 varış noktasına sahip bir ağa erişim olanağı sunmaktadır. 548 uçaklı filosuyla 2017 yılında, 101,4 milyon yolcu taşıyan Air France-KLM, çoğu Paris-Charles de Gaulle ve Amsterdam-Schiphol’daki merkezlerinden olmak üzere günlük 2300 adede kadar uçuş düzenlemektedir. Sık seyahat edenlere özel olarak tasarlanmış Flying Blue programı 15 milyon üyesi ile Avrupa’da en çok tercih edilen programların başında gelmektedir.

Air France-KLM, ortakları Delta Air Lines ve Alitalia ile birlikte günlük 275’in üzerinde uçuşla dünyanın en büyük transatlantik ortak girişimini işletmektedir. Grup ayrıca kargo taşımacılığı ve havacılık bakım çözümleri de sunmaktadır.
Air France-KLM, toplamda 19 havayolu üyesi bulunan ve müşterilerine 175’in üzerinde ülkede 1150’den fazla varış noktasına günlük 14.500’ün üzerinde uçuş düzenleyen bir ağa erişim imkanı sunan SkyTeam ittifakının bir üyesidir.

www.airfrance.com

İlginizi çekebilir: Diğer şehirlerden önce görmeniz gereken 15 Avrupa şehri

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!