Kendini ifade etmek: “Bir” enerjisini hayatınıza davet edin

Bugünlerde içiniz sıkılıyor, kalbiniz daralıyor, aklınız karışıyorsa güzellik ve yaratıcılığın enerjisiyle, temel bir güç olarak içinizdeki yaratıcılığı fark etmeye yönelebilirsiniz. Kısıtlama olmadan benzersizliğinizi gerçekleştirecek enerji potansiyelinizi hücrelerinizden algılamaya başlamanın tam zamanı…

Human Design’daki “bir” enerjisiyle hayatınıza bakmak, kendinizi kontrol etmek ve en derin arzularınızla doğru yolda olup olmadığınızı görmek için harika bir zaman. Derin bir dönüşüm ile “bir”e bağlanabilir, hayatınızda değiştirmek istediğiniz bir şeyler varsa içinizdeki arzuları dinleyebilirsiniz. Hayatınız hakkında gerçekten nasıl hissettiğinizi ve bir sonraki adımda nereye gitmeniz gerektiğini göstermek için duygularınız ortaya çıkıyor. Size düşen şey, ihtiyacınız olan değişiklikleri yapmak. Kendinizi sevmekte sorun yok, kendinizi görünen fiziki yapınızla, diğerlerinin algılama biçimiyle değil, sahip olduğunuz benzersizliğinizle sevin ve harekete geçin çünkü tam da şu anda içinizde sizi cevaplamak için dinleyen DNA kodlarınız uyanıyor.

İçinizdeki yaratıcılığın enerjisi son derece yaratıcı bir insan olmayı destekler çünkü etkileşimiyle genelde tek başına, kendi bildiğin şekilde çalışmayı güçlendirir. Aile, kariyer, hayaller, sanat, müzik veya spor gibi alanlarda uygulandığında ödüllendirici bir pay bırakabilecek içsel, yaratıcı sezgileri açığa çıkarır…

Haritanızda tanımlı veya tanımsız olması çok şeyi değiştirmez. Tanımlıysa sınırlı sayıda ve size has bir biçimde yaratıcılığınızı keşfederken, tanımsız olduğunda sonsuz ve sınırsızlık içinde keşfedeceğiniz bir yaratıcılığa erişiminiz olur. Yeter ki farkındalıklarınız zihninizden değil hücrelerinizden gelsin.

“Bir” enerjisiyle yaratıcı girişimlerle para kazanmak kesinlikle memnuniyet vericidir, ancak yaratıcılığı yalnızca finansal kazanç için kullanmak içsel duyarlılıkları köreltir. Yaratıcılığın en önemli yanı illa getirdiği ödül veya kazanımlar değil, eylemin kendisi olmalıdır. Özünüzü ifade etmenin yeni yollarını siz fark ederken başkalarını da dünyaya yeni bakış açıları kazanmaları veya var olmanın yeni yollarını düşünmeleri için güçlendirdiğinizde hak ettiğiniz finansal kazancı da elde edersiniz.

Sınırlarınızı zorlamaktan ve yeni zeminler keşfedip yeni atılımlar gerçekleştiren ifade formları bulmaktan korkmayın. Denenmiş ve doğru olanın da ötesine geçen bir yaratıcılığın aktive olması için şimdi tüm evren tarafından destekleniyoruz. Kendinize özgü bir yaratıcılık ve kendi kendinize uyguladığınız motivasyonla kendinizi ifade etmek bugünlerde çok değerli.

Her zaman bildiğiniz yoldan çıkıp becerilerinizle doğal sezgilerinizin kendinizi ifade etmesine izin verdiğinizde en iyi performansı gösterdiğinize tanık olabilirsiniz. Asla herhangi bir proje veya girişime katabileceğiniz yaratıcı katkıyı hafife almayın. Yaratıcılığınız başkalarına örneklerle ilham verir ve etkinizin gerektiği gibi hissedilebilmesi için bunun görülmesi veya duyulması gerekir.

Tekrar etmem gerekirse, “bir” enerjisi, güzellik ve yaratıcılığın enerjisiyle iç dünyanıza doğru geçiş yaparken, içinizdeki yeni olanı aydınlatırken doğada yürüyüşe çıkmak ve etrafınızdaki güzelliğin tadını çıkarmak için harika bir zaman diliminden geçmekte olduğunuzu fark edin. Derin düşünce ve duygusal dengeyi bulmak için harika bir zaman. Ne yaratmak istediğinize odaklanmak için arzu ettiğiniz şeyle ilgili arzularınızı bulun ve onu yaşamaya kendinizi açın, parlak yeni bir geleceğe açık olun. Yeni bir döngü başlıyor.

Yeni bir döngü, yeni bir yaşam biçiminde her birimizin kendini nasıl ifade ettiğiyle alakalı gelişiyor. Human Design “bir” enerjisi tam da bunu aktarıyor. İçinizde fırtınalar kopuyorsa, yaptıklarınızdan sıkıldıysanız, insanları anlamakta zorlanıyorsanız hep aynı olanın ötesine geçmeniz için sizi uyaran hücrelerinize kulak verin. Hücreleriniz neyi yaratacağınız konusunda size ışık tutacaktır çünkü yaratmak yeni ve eşsiz olandır, alışkanlıkların ve her şeyin ötesinde yepyeni bir yolculuğu başlatmaktır. Her yenilik her kişinin kendini anlamasıyla başlar. Kendini anlamak ise hücrelerin sesine kulak vermekten geçer…

Sevgiyle kalın…

İlginizi çekebilir: Zihnimizin sınırlarını nasıl genişletebiliriz?

Nalan Kahraman Human Design ve Zihin Eğitmeni
Merhaba, Ben kimim? – Neden varım? – Önemli olan akıllı olmaksa hissettiklerim niye var? türünden bitmek bilmeyen sorularımın cevaplarını 2008 yılında tanıştığım Human Design ... Devam