İyi bir kahve eşliğinde özgün tasarımlar: Hoppala Tasarım Pazarı ile şehre dönüş

Pırıl pırıl güneşi, ılık yaz akşamlarını ve saati unuttuğumuz günleri geride bıraktık… Sonbahar tüm kararsız havasıyla ve turuncu tondaki renkleriyle kapımıza dayandı. Artık şehre geri döndük. Dolayısıyla yeni aktiviteler ve keyifli etkinlikler bizi bekliyor! Bugün, size tasarım ve iletişim dolu özgün etkinliklerini yakından takip ettiğimiz Hoppala Tasarım Pazarı’nın şehre dönüş etkinliğinden bahsedeceğiz.

Şehrin tasarımcılarını destekleyen ve tasarımcıların birbirinden özel ürünlerini meraklılarıyla buluşturan Hoppala Tasarım Pazarı, yazın verdiği kısa bir aranın ardından 7 Ekim’de tasarım pazarı serisinin yedincisine imza atıyor. Hoppala’nın bu seferki konsepti ise “şehre dönüş”.

Ekim ayının ilk cumartesi günü Bomonti’nin en ferah ve keyifli mekanı MOC Bomonti ev sahipliğinde gerçekleşecek bu etkinlikte, seramikten çantaya, takıdan fulara, ev aksesuarlarından defterlere, 15’ten fazla farklı tasarımcının ürünlerini bulabileceksiniz. Her etkinliğinde bir sivil girişime yer veren Hoppala, bu sayede hem lokal tasarımcıları desteklemeye, hem de bir güncel ve sosyal konuya dair farkındalık yaratmaya devam ediyor. 

Hoppala Tasarım Pazarı, yazın verdiği kısa bir aranın ardından 7 Ekim’de tasarım pazarı serisinin yedincisine imza atıyor

Bu ay etkinliğin konuğu, Tohum Otizm Vakfı. Tohum Özel Eğitim Okulu’nun burslu öğrencisi 14 yaşındaki Mustafa Birdal’ın yaptığı resimlerden üretilen çanta, kupa, bardak altlığı ve defterleriyle, Tohum Otizm Vakfı, Hoppala Tasarım Pazarı’nda olacak. Unutmayın, o gün elde edecekleri gelirin tamamı otizmli çocukların eğitimi için kullanılacak.

Tohum Özel Eğitim Okulu’nun burslu öğrencisi 14 yaşındaki Mustafa Birdal’ın yaptığı resimlerden üretilen çanta, kupa, bardak altlığı ve defterleriyle, Tohum Otizm Vakfı, Hoppala Tasarım Pazarı’nda olacak.

Siz de sonbahar rehavetinden arınmak ve Ekim’e güzel bir merhaba demek isterseniz, üçüncü dalga kahve akımının öncülerinden MOC Bomonti’ye davetlisiniz!

Siz de sonbahar rehavetinden arınmak ve Ekim’e güzel bir merhaba demek isterseniz, üçüncü dalga kahve akımının öncülerinden MOC Bomonti’ye davetlisiniz!

Bu keyifli şehre dönüş etkinliğine giriş ücretsiz! Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Hoppala Tasarım Pazarı Facebook sayfasını ziyaret edebilir, Instagram hesaplarına göz atabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!