İstanbul’da olanlara: Suma Beach’te hafta sonu

Suma Beach'te hafta sonu Konserleri
Suma Beach’te hafta sonu Konserleri

Suma Beach, yazı İstanbul’da geçirecek olup, deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin uğrak noktası.

Bu hafta sonu İstanbul’da olup alternatif program arayışında olanlar için, Suma Beach’in hafta sonu programını sizlerle paylaşmak istedik.

Suma Beach'te hafta sonu Konserleri
Suma Beach’te hafta sonu Konserleri

2 Ağustos Cuma

Dusty Eardrums Presents:

NU (Bar 25, White . DE), Tomash & Urubu (Voodoohop . BR), Maxi Storrs (Dusty Eardrums . SF)

Dusty Eardrums, Suma Beach açılış partisinin ardından unutulmayacak bir geceyle tekrar büyülü ormanda! Yanına sadece müziğini alıp kıtaları aşan modern göçebemiz NU, Brezilya’nın hipnotik sanat platformu Voodoohop’un mimarları Tomash ve Urubu, ve Dusty Eardrums oluşumunun kurucularından Maxi Storrs, belki de bu yazın en “yoğun” gecesini yaşatmak için Cuma gecesi Suma Beach’i yepyeni renklerle boyuyor. İçsel melodileri şaşırtıcı ritimlerle dinlemeye hazır olun!

Kapı açılış: 18:00

Giriş Ücreti: 50 TL

 

Suma Beach'te hafta sonu Konserleri
Suma Beach’te hafta sonu Konserleri

3 Ağustos Cumartesi

Jennifer Cardini (Correspondant, Kompakt . FR), Mutlu San (Polyfisch Musik . TR), Mr. Sür (WUC . TR)

Bu Cumartesi yeryüzündeki en önemli kadın DJ/prodüktörlerden biri olan Jennifer Cardini’yi ağırlayacağımız için pek bir mutluyuz. 90’lı yıllardan bu yana içinde olduğu elektronik müzik dünyasında yaptığı en iyi şey her zaman “dans ettirmek” olan bu eğlenceli şahsiyetten önce, Suma Beach’in yerlisi Mr. Sür oldschool house soslu setiyle dans pistini ısıtıyor, sonrasında ise yeni nesil prodüktörlerimizden Mutlu San bu defa DJ setiyle bizi sabahla kavuşturuyor. Çok fazla eğleneceğimize dair güçlü hislerimiz var.

Kapı açılış: 20:00

Giriş Ücreti: 50 TL

 

4 Ağustos Pazar

Mr. Ties (Homopatik . DE)

Pazar günü müziği yapabilmek çok mühim bir konu ve bu görevi verebileceğimiz az sayıda müzisyen tanıyoruz. Berlin’in en büyük sırlarından biri olan Mr. Ties’a ise DJ kabinimizi gözümüz kapalı emanet ediyoruz. Geçen haftalarda bizimle olanlar zaten hatırlarlar ne demek istediğimizi. Plajımızın -gerçekten- renkli karakteri Mr. Ties yepyeni plaklarıyla yeniden bizimle. “İple çekmek” deyiminin işte tam böyle durumlarda kullanılması gerekiyor!

Kapı açılış: 10:00

DJ performans saati:   14:00

Giriş Ücreti: 40 TL

 

Suma Beach’i yakından tanımak için; “İstanbul’da plajın, doğanın ve eğlencenin yeni adresi: Suma Beach

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!