İstanbul Fashion Week / Özlem Kaya Koleksiyonu

İstanbul Fashion Week Özlem Kaya Defilesi
İstanbul Fashion Week Özlem Kaya Defilesi

Özlem Kaya, İstanbul Fashion Week‘te defilesini izleyebileceğimiz değerli tasarımcılarımızdan. MSGSÜ mezunu tasarımcı Hakan Yıldırım ile çalıştıktan bir süre sonra yollarını ayırarak kendi markasını ve koleksiyonlarını ortaya koydu. Sadelik ve kolaylığı ön planda tutan tasarımcı, düz renklere ve aksesuar ile renklendirebileceğiniz alanlar bırakarak kendi kimliğinizi yansıtmanıza olanak tanıyor. Stil danışmanı olarak çalıştığım web sitesi için yaptığımız bir çekimde, o alandan faydalanarak görsel olarak tatmin edici stiller oluşturma imkanı buldum.

Size kareler sunacağım bu koleksiyonun tamamını merak ediyorsanız, 10-13 Ekim tarihlerinde yer alacak İstanbul Fashion Week’e ayak basmanız gerekecek.  Türk tasarımcıların en büyük eksiği internet çağında olduğumuzu göz ardı etmeleri, bu nedenle tahmin edersiniz ki çok sınırlı sayıda görsel sunabileceğim. Yetersiz olan görseller beni tatmin etmedi, kanlı canlı görmek istiyorum diyorsanız Fashion Week’te karşılaşacağız demek oluyor. İşte görseller:

     

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam