İstanbul cıvıl cıvıl: Şehirdeki etkinlikleri keşfedin

Havaların da ısınmasıyla başlayan festivaller ve açık havalara taşan etkinlikler ile yavaş yavaş Nisan ayını bitiriyoruz. İlkbaharı biraz müzik, biraz sanat, biraz da deneyim dolu etkinlikler ile karşılıyoruz.

Kendine Has Babylon Soundgarden 2019

Yapı Kredi bomontiada’yı festival ortamına çeviren Babylon Soundgarden, Pozitif deneyimi ve Kendine Has’ın katkılarıyla 27 Nisan Cumartesi günü şehre dönüyor. Bu sene ücretsiz gerçekleşecek festivalde; GUTS & Les Akaras de Scoville, Dubioza Kolektiv, Kaan Düzarat feat. İlhan Erşahin, Boogie Belgique, Ege Çubukçu, Hey! Douglas, Ah! Kosmos, Elektro Hafız, doubledecker, DearHead, BREK, Netam, MARCH, Zeynep Erbay, Gunesta, Uninvited Jazz Band, Radyo Babylon DJ’leri, DJ Style-ist sahne alacak.

Detaylar

Birlikte Güzel: Altın Gün

Hollanda kökenli Türkçe saykedelik rock grubu Altın Gün, İstanbul’da 26/27/28 Nisan günlerinde üst üste sahne alıyor. Kendine has tarzı ile ön plana çıkan Altın Gün, ezbere bildiğiniz 70’ler türkülerini, ruhunu sakladığı modern bir makyajla, restorasyonlu olarak dinleyiciye sunuyor.

Detaylar

PSM Caz Festivali

Caz çatısı altında; blues, elektronik, world, funk, indie, klasik, pop ve rock müziğin heyecan verici renklerini buluşturan PSM Caz Festivali bu yıl 3. kez gerçekleşiyor. 25 Nisan’da başlayacak festivalin beş haftalık programında; unutulmayacak konserlerin yanı sıra konsept partiler, değerli konukların katılımıyla gerçekleştirilecek paneller, farklı konseptlerin işleneceği atölyeler ve film gösterimleri de yer alacak.

Detaylar

M Music Presents

M Music Presents ve It’s Chiller Time İstanbullulara yeni bir festival deneyimi şansı sunacak! Partapart ekibi ve sektörün gelişmesine katkı sağlayan It’s Chiller Time ile hayata geçen M Music Presents, 25-28 Nisan tarihleri arasında İstanbul’daki 8 mekanda bir çok etkinlik gerçekleştirecek. Kaliteli bir müzik endüstrisi için atılan bu adımda elektronik müzik sahnesinin bir çok önemli müzisyeni ve müzik sever bir araya gelecek.

Detaylar

Haftanın öne çıkan etkinliklerine gitmek yerine Partymag mobil uygulamasını indirebilir, müzik tarzınıza göre etkinlik bularak dilediğiniz etkinliklere katılabilirsiniz.

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam