”Isle of Dreams” açık hava festivali, elektronik müziğin dünyaca ünlü isimlerini Türkiye’de bir araya getiriyor

Yaz aylarının en güzel yanı şüphesiz sonu gelmeyen, neredeyse her hafta sonu gerçekleşen açık hava konserleri ve festivaller. Dünyanın farklı ülkelerinde yerli ve yabancı binlerce kişinin katıldığı açık hava festivalleri, son yıllarda ülkemizde de popülerleşmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde oldukça başarılı festival organizasyonları gerçekleşti ve gerçekleşmeye devam ediyor.

Sizlerle daha önce, yaz aylarında gerçekleşecek olan konser ve festival organizasyonlarının ayrıntılarını paylaşmıştık.

Bu yazımızda, Uplifers’ın da sponsorlarından biri olduğu, muhteşem bir elektronik müzik festivali organizasyonundan bahsedeceğiz sizlere: Isle of Dreams! 

Print

Hareketli gece hayatıyla ve eğlenceli insanlarıyla ünlü İbiza Adası’nın müziği ve eğlence kültüründen esinlenilerek  yaratılan “Isle of Dreams”, İsrail ve İsviçre’den önce  Avicii, Above&Beyond, Ingrosso, Afrojack, Axwell, Steve Aoki, Alesso, Infinity Ink, Paul Oakenfold ve daha bir çok isim ile 5-6-7 Ağustos’ta İstanbul Sarıyer Life Park’ta gerçekleşecek.

Ifinity Ink

Festivalin sürpriz ismi, son yılların hit parçalarında imzası olan Avicii.  Wake Me Up”, “Hey Brother”, “I’m Addicted To You” şarkılarıyla dünya listelerinde 1 numara olan ve

2014 Dünya Kupası’nın resmi şarkısının sahibi Avicii  festivalin süper starı.

avicii

13 Temmuz’da 2014 FIFA Dünya Kupası kapanış seremonisinde de sahne olacak olan Avicii dünya kupasını kapatıp , Isle of Dreams festivalini açmaya hazırlanıyor.

Isle of Dreams’te sürprizler bununla sınırlı değil tabi.  Swedish House Mafia üyeleri Axwell ve Sebastian Ingrosso; Pitbull’un bir numaralı hit’i ‘Give Me Everything’in prodüktörü, Beyonce ve Snoop Dog gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan Afrojack “Isle of Dreams”  ana sahnesinde yer alacak sanatçılardan sadece birkaçı. Bu isimlere ek olarak Türkiye’de elektronik müzik deyince akla ilk gelen 20’den fazla Dj, festival alanındaki çeşitli sahnelerde performans sergileyecek.

R3HAB

Elektronik müzik severlere elektronik  dans müziğinin tüm türlerini sunacak olan “Isle Of Dreams” ile, dünyanın en önemli isimlerini Türkiye’de izliyor olacağız. “Isle of Dreams Open Air Festival” orman içerisindeki huzurlu festival kamp alanı ile,  konaklamak  isteyen katılımcılara, festival deneyimini  3 günlük keyifli bir tatile dönüştürme imkanı  da sunuyor.

djs

1. Gün
Above & Beyond, Ingrosso, Afrojack, Jp Candella, Paul Van Dyk, R3hab, Richard Grey, Jamie Jones, The Martinez Brothers, Richy Ahmed, Infinity Ink, Russ Yallop.

2. Gün
Avıcii, Alesso, Chuckie, Fedde Legrand, Kaz James, Pete Tong, Yaxx, Sasha, Steve Lawler, Amine Edge & Dance, Manu Gonzales

3. Gün
Axwell, Steve Aoki, Paul Oakenfold, Nervo,Autoerotique, Francesco Diaz, Apollonia, Andy Baxter, Onur Özer

”Isle of Dreams” festival biletlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!