İlham kaynağı proje: Inspire

Kendinizi Doğaya Bırakın - İnspire
Kendinizi Doğaya Bırakın – İnspire

Ten Tree ve Kanada Doğal Yaşam Federasyonu’nun birlikte yürüttüğü proje ¨inspire¨, güneşli pazar gününüzü daha da keyifli hale getirebilecek  görüntüler sunuyor.

İnsanları dışarı çıkıp, doğa içinde aktiviteler yapmaya ve doğal yaşamı korumaya teşvik etmeyi amaçlayan bu video, hem doğal yaşamın güzelliklerini sergiliyor hem de extreme spor örnekleriyle adrenalin dozunuzu yükseltiyor.

Video aynı zamanda ¨Ten Tree¨projesinin bir tanıtımı niteliği taşıyor. Doğal yaşamı korumayı kendilerine meslek edinmiş grup, bunu bir iş modeli haline getirerek düzenli olarak ağaç dikiyor.

www.tentree.org adresinden ziyaret edebileceğiniz web sitelerinde sattıkları her ürün için 10 ağaç dikiliyor. Upifers olarak Türkiye’de de örneklerini görmekten mutlu olacağımız bu girişime göz atmak için sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Eda Günay
Eda Günay, Paris IV Celsa Sorbonne ve Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde lisans eğitimi aldı. Ecole Normale Superieur de Lyon'da psikoloji dergilerinin sosyal temsili üzerine ... Devam