İhtiyaç Haritası’yla Genç Bi Şenlik ’16 el ele veriyor, eğlence iyiliğe dönüşüyor!

genç bi şenlik

İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren ve bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “Genç Bi Şenlik ‘16”ya artık sayılı günler kaldı. Gripin, Model, Yüksek Sadakat ve birçok sevilen grup ve sanatçının sahne alacağı Genç Bi Şenlik ‘16’da birbirinden güzel sahne performansları, kültür-sanat ve sosyal sorumluluk etkinlikleri yer alacak.

Modüler Sanat Organizasyon ve Uru Group işbirliği ile düzenlenen, organizasyonunda lise öğrenci birliklerinin aktif rol aldığı, 20 yaş üstünün katılmadığı tek etkinlik olan “Genç Bi Şenlik ‘16” İstanbul’da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliğini taşıyor. Büyük sahne gösterilerinin ve müzik gruplarının yanı sıra; sosyal sorumluluk, kültür, sanat ve spor etkinliklerine de ev sahipliği yapan şenliğin ikincisi 21 Mayıs tarihinde KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

İhtiyaç haritası için kitap toplanacak

Genç Bi Şenlik ‘16’nın en önemli özelliklerinden birisi de, gençlerin aktif katılımıyla gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk kampanyaları. Oyuncu Mert Fırat’ın kurduğu İhtiyaç Haritası ile anlamlı bir işbirliği yapan Genç Bi Şenlik ‘16 yine eğlenceyi iyiliğe dönüştürecek. Bu yıl İhtiyaç Haritası aracılığı ile kütüphane ihtiyacı olan okullara göndermek üzere kitap toplanacak. Bunun için gençlerin tek yapması gereken, şenliğe gelirken bağışlamak istediği kitapları da yanında getirerek, toplama noktasına bırakmak olacak.

Ünlü gruplar, muhteşem performanslar

Genç Bi Şenlik ‘16’da bu yıl yine ünlü gruplar sahne alacak. Sunuculuğunu Rock FM’den Mesut Süre’nin yapacağı şenlikte;  sevilen gruplar Gripin, Model, Yüksek Sadakat, Adamlar, Sen Üzülme şarkısıyla yeteneğini herkese kanıtlayan Gürcan Ersoy ve alternatif rock müziğin çiçeği burnunda gruplarından Hayat Meyal sahne alacak. Sosyal medya fenomenlerinden DJ Kerimcan Durmaz ise enerjisi bitmeyen gençlerle festivalin ilerleyen saatlerinde buluşacak. Festival kapsamında yapılacak olan Liseler Arası Müzik Yarışması’nda kazanan ilk 3 yarışmacı da festival günü ana sahneden duyurulacak.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!