Huzur, leziz tatlar, bol eğlence ve tasarım dolu bir etkinlik: Hoppala Summer Market

Konsept etkinlikler, yaz aylarında sosyalleşmek için, güzel havaların tadını çıkarmak için ve sevdiklerimizle kaliteli zamanlar geçirmek için birebir. Hele ki bu etkinlikler güzel bir amaca hizmet ediyorsa ve birbirinden tutkulu, yaratıcı, sevgi dolu insanları bir araya getiriyorsa… “Şehre kısa bir mola vermenin zamanı geldi diyenler” dikkatinizi buraya çevirin, zira önereceğimiz etkinlik tam aradığınız enerjide!

Lokal tasarımcıları destekleyen ve her ay farklı bir mekanda düzenlediği etkinliklerinde tasarımcıların birbirinden özel ürünlerini meraklılarıyla buluşturan Hoppala Tasarım Pazarı, 22 Temmuz’da tasarım pazarı serisinin altıncısına imza atıyor. Hoppala’nın bu seferki konsepti ise “yaz”. İstanbul’da güneşli bir yaz gününde yapılacak en güzel şey ise Adalar’a gitmek. Öyleyse, bir tutam keyif, huzur, bol oksijen, leziz tatlar ve tasarım dolu bir gün için buyurun Büyükada’ya!

Ersin Karabulut, Olga Müstecaplıoğlu, Kaan Bağcı gibi isimler bu kez sokak hayvanları için tasarladı

İstanbul’da “yaz”ı hissedeceğiniz bu etkinlikte, 19 farklı tasarımcının ürünlerini bulabileceksiniz. Her etkinliğinde bir sosyal ya da sivil girişime yer veren Hoppala, bu sayede hem lokal tasarımcıları desteklemeye, hem de bir güncel & sosyal konuya dair farkındalık yaratmaya devam ediyor. Bu ayki etkinliğin konuğu is Barınak Gönülleri Derneği. Ersin Karabulut, Olga Müstecaplıoğlu, Kaan Bağcı gibi isimlerin sahipsiz veya sahibi tarafından terk edilmiş sokak hayvanları için tasarladığı çanta, t-shirt gibi ürünleriyle, Barınak Gönülleri Derneği Hoppala’da! Unutmayın, o gün elde edecekleri gelirin tamamı sokak hayvanları için kullanılacak.

Peki Hoppala Tasarım Pazarı’nın bu seferki katılımcıları kim?

Ahsem Kaya Jewellery, An.ka Ceramics, Aylin Bora Jewellery,  BYSİMO ATELİER, Bintheforest, Espavo Design, Ezgi’nin Panayırı, Faga’nın Atölyesi, Gallery Ateş, Lezahmedre, L’estate Bag, Mala Purnima, MOIN’Z, Naif Şeyler, Na Nu Gifts, Nimbus Sabun, sol LA si design, Renklerin Tükkanı ve Wobodo Design.

Hoppala Tasarım Pazarı

Siz de havaların ısınmasıyla şehre mola vermek isterseniz, maviliğin ortasında ve İstanbul’a uzanan manzarası ile Büyükada bir vapur uzakta!

Girişinin ücretsiz olduğu bu keyifli etkinlik hakkında detaylı bilgi için etkinliğin Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!