Yılbaşı hediyelerinin en beceriklisi: Samsung Gear S2

En stil sahibi yılbaşı hediyesi!

Son model akıllı telefonlar artık hemen herkesin elinde. Günümüzde stiliyle fark yaratmak isteyenler, giyilebilir teknoloji ürünlerini tercih ediyorlar. Siz de sevdikleriniz ya da kendiniz için sıra dışı bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, Samsung’un yeni akıllı saati Gear S2 gerçekten çok iyi bir alternatif.

Samsung_Gear2_670x433

Yepyeni bir akıllı saat deneyimi

Samsung Gear S2, döndürülebilen çerçevesi ve dairesel arayüz tasarımıyla hızlı ve kolay kullanım sağlıyor. Çerçeveyi döndürerek uzun e-postaları kaydırarak okuyabilir, bir haritayı yakınlaştırabilir, müzik dinlerken sonraki parçaya geçebilirsiniz. Gear S2’yi, Android telefonunuzla senkronize ederek akıllı saatinizden çağrı yapıp cevaplayabilir, mesajlarınızı ve bildirimlerinizi okuyabilir, toplantı ya da gün içindeki tüm etkinliklerinizi takip edebilirsiniz.

Samsung_Gear2_670x433_manset

Şık ve kişiselleştirilebilir tasarım

Toza ve suya karşı dayanıklılığı simgeleyen IP68 sertifikasına sahip Samsung’un yeni akıllı saatinin, Gear S2 ve Gear S2 Classic olmak üzere iki modeli bulunuyor. Çeşitli kadran ve akrep-yelkovan seçenekleriyle kendi tasarımınızı yapabileceğiniz gibi bildirimler, pil durumu vb. bilgilerin ekranda nasıl görüneceğini de seçebilirsiniz. Ünlü İtalyan tasarımcı Alessandro Mendini’nin tasarladığı kayış ve kadranlarla her gün ayrı bir stil yaratabilirsiniz.

Daha sağlıklı bir yaşam

Gear S2, adımlarınızı sayarak yürüyüş hedefinize ulaşıp ulaşmadığınızı kontrol etmenizi sağlıyor. Otomatik hareket algılama özelliğiyle ise aktivitenizi gün boyunca izleyerek 24 saat aktivite günlüğüne kaydediyor. Bu sayede sağlıklı yaşam saati seçenekleriyle bir bakışta günün ne kadarını hareketli, ne kadarını hareketsiz geçirdiğinizi görebilirsiniz. S Health uygulamasıyla ayrıca kalp atış hızınızı, su ve kafein tüketiminizi de takip edebilirsiniz.

Samsung_Gear2_900x300

Uzun pil ömrü ve kablosuz şarj

Gear S2’nin pili normal kullanımda 2-3 gün dayanıyor.* Gear S2’nizin şarjı azaldığında kablosuz şarj standının üzerine yerleştirerek, kablo kullanmadan şarj edebilirsiniz.

* Samsung tarafından belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlere dayanmaktadır, kullanım süresi koşullara göre değişiklik gösterebilir.

Samsung_Gear2_670x433_2

Android akıllı telefonlarla uyum

Gear S2, Samsung dışında Android 4.4 işletim sistemi ile 1,5 GB ve üzeri RAM’e sahip diğer akıllı telefonlarla da eşlenerek kullanılabiliyor.* Google Play mağazasından Android telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz Gear S2 Experience uygulaması sayesinde 360° VR (sanal gerçeklik) teknolojisiyle Samsung Gear S2’yi satın almadan önce bileğinizde deneyebilirsiniz.

  • Uyumlu Android telefonların listesine Samsung Türkiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Desteklenen cihazlar ve işlevleri; bölgeye, modele ve operatöre göre değişiklik gösterebilir. Mesaj, e-posta, alarm vb. üreticiye özgü işlevlerin performansı sınırlı olabilir.

Hem eğlenceli hem faydalı uygulamalar

Yeni Gear S2 ile birlikte ücretsiz sahip olabileceğiniz uygulamalarla akıllı saatinizden daha fazla faydalanabilirsiniz.*

S Health: Adımlarınızı sayın; kalp atış hızınızı, su ve kafein tüketiminizi takip edin.

Soundcamp: Önceden yüklenmiş dokunmatik enstrümanları kullanarak müzik yapıp kaydedin ve paylaşın.

Here Maps: Çevrimdışı olsanız bile yüzden fazla ülkenin haritasını kullanarak sürüş, toplu ulaşım ve yürüyüş seçenekleri sunan rota planlayıcıyla yolunuzu kolayca bulun.

* Belirtilen özellikler Gear S2 ve Android telefon birlikte kullanıldığında geçerlidir. Özellikler için internet bağlantısı gerekmektedir. Gear S2 Bluetooth üzerinden Gear Manager uygulamasıyla telefona, telefon olmadığı zamanlarda da Wi-Fi ile internete bağlanmalıdır.

Daha fazla bilgi için Samsung resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!