Hoppala Tasarım Pazarı baharı hep birlikte karşılamayı teklif ediyor!

Genç tasarımcıları alıcılarıyla her seferinde farklı konseptte ve farklı mekanda buluşturan Hoppala Tasarım Pazarı bu kez düzenlediği etkinlikle baharı karşılıyor. 

“Üret, Paylaş ve Eğlen”
Tasarımcılar atölyelerinde ya da evlerinde ürettikleri tasarımlarıyla tezgahlarında yer alacak.

Daha önceki etkinliklerinde olduğu gibi lokal tasarımcıları alıcılarıyla oldukça sosyal bir etkinlikte buluşturarak hem tasarımcılara verdiği destekle hem de sosyal sorumluluk projelerine katkılarıyla bilinen Hoppala Tasarım Pazarı “Üret, Paylaş ve Eğlen” mottosuyla bu kez Nabu, Karaköy’de.

Tasarımcıların birbirinden çeşitli seramik, çanta, dekorasyon, tekstil ve takı ürünlerini uygun fiyatlarla alıcıyla buluşturmasına, aynı zamanda da tasarımcıyla alıcının samimi bir atmosferde bir araya gelmesine vesile olan bu tatlı etkinliğin en önemli özelliklerinden biri ise, her seferinde başka bir sosyal sorumluluk projesine yer vermesi ve bu sayede sosyal bir konuda farkındalık yaratması.

Nabu / Karaköy

Hoppala Tasarım Pazarı, bu ay ise Türkiye’nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka Cemiyeti’ne yer veriyor. 22 Nisan Cumartesi gününü birbirinden farklı el yapımı tasarımlarla renklendirmek, yeni insanlarla tanışmak ve doya doya sohbet etmek isteyen herkes bu pazarda kendine bir yer bulacak.

Karaköy’ün en lezzetli fırını Nabu’nun ev sahipliğindeki Hoppala Tasarım Pazarı’nda birbirinden farklı ve eğlenceli 18 lokal tasarımcının çalışmaları ve eğitimde fırsat eşitliği misyonuyla çalışmalar yürüten Darüşşafaka Cemiyeti düzenledikleri bu pazara herkesi davet ediyor ve ekliyor;

“Gelin, mini bir mola verin ve baharı birlikte karşılayalım!”

Hoppala Tasarım Pazarı bu kez Nabu, Karaköy’de.

Hoppala Tasarım Pazarı’na giriş ise her zamanki gibi ücretsiz. 22 Mart Cumartesi günü saat 11.00- 19.00 arası sevdiklerinizi alıp baharı birbirinden güzel renklerle ve tasarımlarla birlikte karşılamaya ne dersiniz? Etkinlik ve Hoppala Tasarım Pazarı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Instagram ve Facebook hesaplarını takip edebilir, bundan sonraki etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Hoppala Tasarım Pazarı, bu kez Moc Bomonti’de!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!