Hayatınıza “yeşil” farkı: Greenery Weekends

Bahar geldi, havalar yumuşadı, güneş yüzünü artık bol bol göstermeye başladı. Bu havaların tadını dışarıda, güneşin altında geçirmek isteyenler olarak hepimiz hafta sonları için iç açıcı etkinlikler planlıyoruz. Parklara gidiyoruz, sahilde yürüyüşler yapıyoruz, kalabalık masalarda pazar kahvaltıları ediyoruz… Bunların hepsi harika. Peki daha yeni ve daha sağlıklı hafta sonu planlarına ne dersiniz?

Swissôtel The Bosphorus’un düzenlediği 29 Nisan-21 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Greenery Weekends ile, karmaşadan ve haftanın yorgunluğundan uzaklaşacak, aynı zamanda tazelenip, yenilenecek ve birçok farklı etkinlik ile canlanacaksınız. Greenery Weekends katılımcılara, çay atölyesinden açık hava müzik performanslarına, renk atölyelerinden meditasyona ve yogaya pek çok wellness etkinlikleri sunuyor.

Greenery Weekends / Swissotel The Bosphorus, İstanbul

Etkinlik kapsamında Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da konaklayanlar, özel atölyeler, yoga, aquafit, fitness ve spa alanlarından faydalanabilecek.  

29 Nisan Cumartesi günü başlayacak olan Greenery Weekends açılışı birbirinden renkli iki etkinlik ile başlatıyor:

Renginizin şifresini çözün! (29 Nisan – 14:30)

Hangi renklerin tonları ile uyumlu olduğunuzu öğrenmek ve kendi renklerinizi keşfetmek istiyorsanız, Hollywood ünlülerinin kullandığı Renk Şifresi Atölyesi tam size göre! Zeynep Tarhan Muslu’nun uyguladığı Renk Şifresi yöntemi ile doğru renklerle daha iyi, daha rahat görünecek ve karşı tarafta doğru bir etki bırakacak, makyaj tonunuzdan, aksesuar seçiminize kadar her şeyi en doğru şekilde öğreneceksiniz.

Sultan Park’ta yoga zamanı (29 Nisan – 16:00)

65 dönümlük Sultan Park’ta yer alan, yemyeşil ağaçlarla çevrili, 700 metrelik Vitaparkur’da yenilenmeye hazır olun. Hangdrum, arp ve flüt eşliğinde Sultan Park’ta yapılacak yoga keyfi ile baharın tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Online yoga platformu yogauni.com’dan Michael Stewart, Ateş Bağdaş ve Nihan Hantal’ın da aralarında bulunduğu ünlü yoga eğitmenleri ve 4 hafta sonu boyunca sürecek yoga seansları ile bahar tazeliğini yaşayın. Ayrıca Lebriz Dedeoğlu’nun düzenleyeceği meditasyon seansları ile huzuru keşfedin. Yoga seansları biletlerine, Swissôtel The Bosphorus, Istanbul ve Biletix’ten ulaşabilirsiniz.

Çayın dünyasını keşfetmeye hazır olun! (30 Nisan-11:30)

Swissôtel The Bosphorus, Istanbul Greenery Weekends süresince her hafta sonu Çay Atölyesi düzenliyor. Çayı çok daha yakından tanıyacağınız detoks temalı atölyede Burak Ergezen çayın bilinmeyen yönlerini anlatırken, leziz raw food, sushi ve vegan ikramların da tadını çıkarın. Tüm çay meraklılarına duyurulur!

Aynı zamanda 30 Nisan Pazar günü 10:00-10:30 saatleri arası Vitaparkur Keşif Turu ve 15:30’da Pürovel Spa & Sport tarafından düzenlenecek olan Aquafit etkinliklerine katılabileceksiniz. Eğer önümüzdeki hafta sonu gerçekleşecek bu etkinlikleri kaçırıyorsanız merak etmeyin, ilerleyen günlerde de sizi birbirinden güzel etkinlikler bekliyor! 1 Mayıs Pazartesi Lebriz Dedeoğlu önderliğinde gerçekleştirilecek meditasyon seansı ve 6-7 Mayıs tarihlerinde kaçırdığınız Sultan Park’ta Yoga, Detox Çay Atölyesi, Aquafit ve Vitaparkur Keşif Turları tekrar düzenlenecek. 

Etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için Facebook etkinlik sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!