Hayatınıza neden yeterince para çekemiyorsunuz?

“Para” konusunda tam potansiyelimizi gerçekleştirmemizi engelleyen şey nedir? Tanrı ile Sohbet kitabından en güzel yanıtları sizlerle paylaşıyorum; bakalım kendinizden de bir şeyler bulabilecek misiniz?

1. Bolluk prensibini anlayamıyorsunuz ve “iyi” ile “kötü” kavramları hakkında yanlış yargılara sahipsiniz.

Zihninizde paranın kötü olduğuna dair bir düşünce var. Aynı zamanda Tanrı’nın iyi olduğuna dair bir düşünce de taşıyorsunuz. Böylece, düşünce sisteminizde TANRI VE PARA bir araya gelemiyor. Bu yüzden de yaptığınız “iyi” bir şey için para almakta zorlanıyorsunuz. Eğer bir şey sizin tarafınızdan “iyi” olarak nitelendiriliyorsa, ona parasal olarak daha az değer biçiyorsunuz. Yani bir şey ne kadar daha iyi ise (daha değerliyse) daha az para değeri olmalı. Gerçek sanatçılarınız bin bir zorlukla yaşarken, dansözlerinizi, şarkıcılarınızı para yağmuruna tutuyorsunuz.

2. Parayı hem sevdiğinizi söylüyor, hem de her kötülüğün kaynağı olarak görüyorsunuz.

“Pis zengin” diyorsunuz. “İyi” şeyler yaparak zengin olan bir kişiden hemen şüphe ediyor, onun ne kadar kötü biri olduğunu kanıtlamaya çalışıyorsunuz. Bir doktor, bir spiritüel öğretmen asla çok para kazanmamalı. Ama bir modacı? Zihninizde; yüksek idealleri olan ve yararlı işler yapan insanlar, en az para kazanan insanlar olmalı var.

Unutma! Düşünce yaratıcıdır. Paranın kötü, kendinin iyi olduğunu düşünüyorsan çelişkiyi görebilirsin. Çoğu insan, para kazanmak için yaptığı işten nefret ediyor. Bu yüzden çalışmaları karşılığında para almak onları rahatsız etmiyor. Bir bakıma “kötü”nün karşılığında “kötü” alıyorlar denilebilir.

3. Diyelim ki, şu an yaptığın işi çok seviyorsun. Öylesine zevkle yapıyorsun ki, yorgunluk bile duymuyorsun. (Buradaki sorun nedir?)

Bu yüzden yaptığınız çalışmanın karşılığında çok para kazanmak, düşünce sisteminize göre “iyi”nin karşılığı olarak “kötü”yü almak oluyor. Bunu da zihin kabul edemiyor. Hizmetinin karşılığını “pis para” ile almaktansa açlık çekmeyi tercih ediyorsun… Sanki para alırsan hizmetin saflığını yitiriyormuş gibi…

Böylece para konusunda ikilem yaşıyorsun. Bir tarafın parayı reddederken, diğer tarafın, kazanamadığın için öfke duyuyor. Ve evren bu konuda ne yapacağını bilemiyor. Çünkü senden iki zıt mesaj alıyor.

4. Peki parayla ilgili çekirdek düşüncelerimizi nasıl değiştireceğiz?

  • Sahip olmak istediğin yeni düşünceye göre davran.
  • Yeni düşünceye uygun olarak söz söyle.
  • Bunu sıklıkla yaptığında zihnini yeni bir yolla düşünmesi için eğitirsin.

Günümüzde bunu yapmanın pratik bir yolu daha var dostlar: Bilinçaltı temizliği

Dakikalar için size hizmet etmeyen inanç ve programları Thetahealing ve Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimlerine katılarak sizler de temizleyebilirsiniz.

Sizlere para ile ilgili çekirdek inançlarınızı dönüştürmede ve yepyeni bir gerçekliğe adım atmanızda çokça hizmet edecek olan Thetahealing, Regresyon ve Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimleri ve seansları ve Healy frekans cihazı ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve seminer takvimimize www.esindemir.com sitesinden ulaşabilir, hediye çalışmalarımdan ve grup seanslarımdan faydalanabilmek için Instagram ve YouTube hesabımı takip edebilir ve her türlü sorunuzu [email protected] mail adresim üzerinden bana iletebilirsiniz.

Tekrar görüşünceye dek sevgiyle kalın…

Kaynak: Tanrı ile Sohbet-1 (Neale Donald Walsch)

İlginizi çekebilir: Mutluluğun basit anahtarı: Yapmak istediğiniz şeyi yapın

Esin Demir Thetahealing Eğitmeni
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi. Spiritüel gelişim merakı 2009 yılında, Japonya’ya bir yaz stajı programı ile gittiğinde başladı. Bu ilginç ... Devam