Harikalar diyarını bir yüzüğe sığdıran tasarımlar: Secret Wood

secret wood

Evet, her kadın takılara, özellikle de yüzüklere bayılır. Hele hele bir de takılan yüzük sevgiliden gelen bir armağan ise, anlamı çok daha büyük olur. İşte Kanadalı takı tasarımcısı Isabell Kiefhaber, aşkın ve bağlılığın ifadesi de sayılan yüzüklerin klişe olduğunu düşünenlere cevap niteliğinde tasarımlar yapıyor.

İlginizi çekebilir: 2016 ilkbahar – yaz sezonunun öne çıkan saç trendleri

Ağaç kabukları ve doğal reçine gibi malzemeler kullanarak doğanın enerjisini yansıtan enfes tasarımlar yapan Isabell Kiefhaber’in yarattığı marka Secret Wood imzası taşıyan yüzüklerin içinde adeta birer “harikar diyarı” saklı! Satışa sunduğu takıları tasarlarken tamamen doğanın “taklit edilemez” güzelliğinden ilham aldığını söyleyen tasarımcı, tasarladığı her yüzükten sadece 1 tane üretiyor. Yani Secret Wood’tan alacağınız bir yüzük sadece sizin parmağınızı süsleyebiliyor.

galaxy

Kutup Ormanları, Göl Vadisi, Saklı Orman gibi modellere imza atan Secret Wood, çocukluğunda kar kürelerine bakmaya doyamayanların aklını başından alan tasarımlarını kendi web sitesinden ve Etsy üzerinden satışa sunuyor.

İlginizi çekebilir: Retro akımından öne çıkan 7 uygulama

yüzük4

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!