Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Teftişör

Merhaba sevgili okurlarım! Gogol’ün “Müfettiş” adlı eserinden uyarlanan, kahkahalarla dolu distopik bir komedya: Teftişör!

Teftişör, Afife Tiyatro Ödülleri 2019’da Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu ve Sadri Alışık Tiyatro Ödülleri 2019’da Yardımcı Rolde En Başarılı Müzikal ya da Komedi Erkek Oyuncusu ödüllerine sahip.

Çok eğlenceli, çok komik bir oyun. Oyuncularıyla birlikte çok da eğlenceli bir röportaj yaptım. YouTube kanalımda yayında. Merak ettiklerimi, merak ettiklerinizi sordum. Oyuncular, oyunda birçok karakteri canlandırıyor. Aynı oyuncu farklı rolüne, sahnenin hemen yan tarafında hazırlanıyor ve bence bu durumu hiç rahatsız edici olmadan hatta komik bir şekilde kotarıyorlar. Oyun hala devam ediyor. Benden size yine bir tavsiye!

Peki acaba; Gogol Search’te bile var olmayan bu adam, gerçekten üst düzey bir “Teftişör” müdür, yoksa sıradan bir ademoğlu mu? Kim bilir? Gogol bilir.

“Ne gülüyorsunuz? Siz kendinize gülüyorsunuz!”
N.Gogol

BARIŞ YILDIZ & ÇETİN KAYA & BERK YAYGIN İLE ''TEFTİŞÖR'' OYUNUNU KONUŞTUK!

Diğer video röportajlarımı izlemek için YouTube kanalıma bakabilirsiniz. Bana ulaşmak için ise Instagram adresime yazabilirsiniz.

Kocaman sevgiler, hoşça kalın!

İlginizi çekebilir: Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Meçhul Paşa

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam