Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Çıplak Vatandaşlar

Merhaba sevgili okurlarım! Bu hafta yine hepimizin çok sevdiği ve benim de canım arkadaşlarım Reha Özcan ve Cansel Elçin ile röportaj yaptım. Oyunun adı, Çıplak Vatandaşlar.

Çıplak Vatandaşlar oyunundan bahsedecek olursam; özelleştirildiği için kapanan Sheffield çelik fabrikası çalışanları artık işsizdir. Yıllarını mesleklerine vermiş bu deneyimli işçiler, geçinemez hale gelirler. İçlerinden Gaz’in aklına bir fikir gelir. Şehirdeki kadınların genç erkek striptizcilere gösterdiği büyük ilgi, Gaz’i ve diğer işsiz arkadaşlarını da yanına alarak striptiz dünyasına adım atmaya ve para kazanmaya iter.

Başaramazlarsa Gaz, oğlunu bir daha göremeyecek, arkadaşlarıysa tek umutlarını kaybedecektir. “Çelik Striptizciler”i işte böyle kurarlar. Ancak striptiz nasıl yapılır, hiçbir fikirleri yoktur. Üstelik rekabet büyüktür ve bilmedikleri bu yolda başlarına gelmedik kalmaz. Gösteri günü hızla yaklaşmaktadır.

Çok eğlendiğim bir röportaj oldu.

REHA ÖZCAN & CANSEL ELÇİN İLE ''ÇIPLAK VATANDAŞLAR'' OYUNUNU KONUŞTUK! | Aslı Aybars

Sizleri de YouTube kanalıma beklerim. Bir sonraki yazımda acaba hangi konu ile sizlerle olacağım? Hoşça kalın!

İlginizi çekebilir: Haftanın tiyatro oyunu ve oyuncularla röportaj: Hedda Gabler

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam