Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Biz İyi İnsanlarız

Herkese merhaba sevgili okurlarım! Her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni bir tiyatro oyunu ile sizlerleyim. Bu haftaki oyunumuz: Biz İyi İnsanlarız.

Sevgili meslektaşlarım Füruzan Aydın ve Aşkın Şenol’un oyuna gitmeden önce size söyleyecekleri var:
“Merhaba. Füruzan ve Aşkın olarak sizlere hayatımızı değiştiren bir hikayeden bahsetmek istiyoruz. Ollie ve Jill’in hikayesi… Onlar, bugünkü yaşantımızı kurmak için bize ilham kaynağı oldular. Hepimiz mutlu bir yuva kurmak için çabalamıyor muyuz? Ailecek bir araya gelip güzel yemekler yiyebileceğimiz kocaman bir mutfak… Huzur içinde korkmadan uyuyabileceğimiz güvenli bir ev. Çocuklarımızla hafta sonu gezilerine gidebileceğimiz bir araba. Bütün bunlara ulaşmak artık rüya değil! Bu rüyayı gerçekleştirebilmek için yapmamız gereken fedakarlıklar ilk başta size biraz sarsıcı gelebilir, hatta korkunç. Ama hepimiz bu rüyayı hak etmiyor muyuz? Çünkü her birimiz içten içe biliyoruz ki aslında hepimiz, iyi insanlarız. Biz iyi insanlarız.”

FÜRUZAN AYDIN & AŞKIN ŞENOL İLE ''BİZ İYİ INSANLARIZ'' OYUNUNU KONUŞTUK! | Aslı Aybars

Oyuna gidin, izleyin ancak gitmeden önce YouTube kanalımdan röportajı izleyebilirsiniz. Stalk bölümünü sakın atlamayın. Sevgiler!

İlginizi çekebilir: Haftanın tiyatro önerisi ve oyuncularla röportaj: Çıplak Vatandaşlar

Aslı Aybars
Sanatçı bir aileye doğduğum için olsa gerek kendimi bildiğimden beri hep tiyatrocu olmak istedim. Tüm arkadaşlarımı toplar kendimizce oyunlar çalışır tüm komşulara gösterimizi duyurur ... Devam