Haftalık moda ilhamı: Stil ikonlarının Instagram stilleri

Stil ikonları için sorulacak öyle çok soru var ki.. Ne giymiş ? Nereye gitmiş? Ne sürüyor? Ne takıyor? Ne kullanıyor? Ne giyiyor? Tercihleri kesinlikle herkesi etkiliyor. Beğeniyle takip ettiğimiz ikonların stilleri için bir liste hazırladık; işte listemiz:

Caroline Daur

Instagram üzerinden kendi internet sitesini kuran Caroline; moda, sağlık, yaşam, seyahat bölümlerine içerik üreterek çalışmalarına devam ediyor. Stili yaramaz kızların tatlı seksiliği şeklinde yorumlanabilir. Siyah ojeleri ise herkesin favorisi olan Dior. Sarı saçları kısa boyu ve tatlılığı ile radarımızda.

Alex Riviere

Alex, cilt bakımına en düşkün Instagram fenomenleri arasında. Erkek arkadaşının ve kendisinin de, fit ve spor bağımlısı olduğunu düşünürsek, bakımdan hiç vazgeçmeyeceği kesin. Alex’n Rivi isimli bir markası var. Moda ve Lüks markalar için Yaratıcı Yönlendirmeler, Üretim ve Dijital Pazarlama konularında uzmanlık ve hizmetler sunmak için hizmet veriyor. Kendisini zevkle takip ediyoruz.

Victoria Rader

Daha geçen ay İstanbul gezisi ile Türklerin dikkatini ekstra çeken Victoria; çocuğu olmasına rağmen incecik ve karın kaslı! Kısa ve pırıl pırıl saçlarıyla kesinlikle stil sahibi. En doğal güzellerden diyebiliriz çünkü estetik ameliyatı yok! Vicyrader isimli bir giyim markası var ve influencer olarak içerik üretmeye devam ediyor.

Olivia Palermo

Ve bu listede olmazsa olmaz dediğimiz Olivia Palermo. Stil denince akla gelen ilk ve tek isim o! Bunu nasıl sağlıyor derseniz elbette 2 stil danışmanı olduğunu ve devamlı destek aldığını söyleyebiliriz. Olivia kendi ismiyle kurduğu online web sitesinden güzellik seyahat alışveriş imkanı veriyor. Her defile katılımı kesinlikle takip ediliyor. Stil olarak ilk sıramızda diyebiliriz. Tatlı evliliği ve köpeği ise favorimiz!

 

İlginizi çekebilir: Sonbahara özel: Çarpıcı bir göz makyajının püf noktaları

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam