GusGus 22 Ağustos’ta Babylon Kilyos’ta sahne alacak

Dünyanın en ünlü müzik festivallerinde sahne alan GusGus, 22 Ağustos Cumartesi Babylon Kilyos’ta.

İzlanda’nın nordik melodilerini yorumlayan GusGus, 22 Ağustos Cumartesi akşamı Earth’ün etkileyici vokaliyle Babylon Kilyos’ta hayranlarına unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

standart 2

Glastonbury, Split, Creamfields, Benecassim gibi festivallerde konserler veren, Björk, Sigur Ros, Depeche Mode, Moloko gibi önemli isimlerin şarkılarına yaptığı remikslerle kendinden söz ettiren GusGus konserinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz

GusGus hayranlarını bekliyor

Geçtiğimiz haftalarda yeni şarkıları “Sailor Kid”i hayranları ile paylaşan GusGus, Facebook sayfasından Türkiye’deki hayranlarını Babylon Kilyos’a davet etti. Grup kendi Facebook sayfasından yaptığı paylaşımda “Umarız bu anı bizimle paylaşırsınız” dedi.

standart

Müzik kariyerlerindeki 20 yılı tamamlayan İzlandalı grup, geçtiğimiz yıl Babylon Asmalımescit’te verdiği konser öncesinde Babylon stüdyolarında özel bir akustik kayıt gerçekleştirdi. Son albümlerinde yer alan “This Is What You Get When You Mess With Love” parçasını ilk kez bu yayında Türkiye’deki hayranları ile paylaşan grubun mini konseri, Babylon’un Facebook, Twitter ve Youtube kanallarında yaklaşık 50 bin izleyiciye ulaşmıştı.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!